Kodnog imena Xperia Arc:
http://www.gsmarena.com/sony_ericsso...a_arc-3619.php
Navodno bi već ovih dana trebao biti službenio najavljen u LAS VEGASU na CES-u koji počinje sutra:
http://www.gsmarena.com/xperia_x12_a...-news-2191.php
8.8 mm debljine i ipak 8 mpx kamera.
Još video koji prikazuje BRAVIA ekran tog modela i neki demo Arc video:
http://www.gsmarena.com/sony_ericsso...-news-2192.php



Odgovori uz citat

Bookmarks