Što sve dođe u paketu Tele2 uz ovaj mobitel? Kakva je microSD kartica od 16 GB - mislim koja je klasa? Uskoro mi istječe pretplata pa ako bih produžio vjerujem da bi satio uzeo... Kakve glasine kruže oko njega - da ga uzmem ili da bježim od njega!? Vivaz je čak jeftiniji nekih 200 kn od satia... Ali sviđa mi se satio, samo ne bih da mi se desi kao sa K850i - super mobitel, ali kad radi...
Dakle, uz najnoviji software jel satio pošten mobitel koji će pošteno služit?


Odgovori uz citat
Bookmarks