Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 19 od 22 PrvaPrva ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 451 do 475 od 571

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Mobitel
    LG GT 540 optimus
    Postova
    541
    Bodovi
    8.420
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.420, Nivo: 21
    Bodovi: 8.420, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0,9%
    Ukupna aktivnost: 0,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ček ček to je kad na samoj zvučnoj datoteki podigneš signal na određeni nivo i tako ju spremiš.

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    ZG, Jarun
    Mobitel
    Satio
    Operater
    Tele 2
    Godina
    37
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da
    jer kao sto rekoh, jaci zvuk mi treba samo za alarm, a tu mi nije bitna kvaliteta

    a u sluskama mi je dovoljno jak zvuk

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    SE Xperia Neo
    Postova
    210
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nakon updatea fring mi ne radi kako treba tj mob mi ne salje sliku kod video poziva....na PC bude starting video i onaj krug se vrti ali nikako da starta.... Sliku sa PC vidim normalno. Ima li tko istu situaciju?? Prova sam reinstalirat fring, restart moba...isto...
    Sad ne znam jeli je do njih pa se slucajno poklopio i moj update ili....

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Mobitel
    LG GT 540 optimus
    Postova
    541
    Bodovi
    8.420
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.420, Nivo: 21
    Bodovi: 8.420, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0,9%
    Ukupna aktivnost: 0,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jedno pitanje .

    kako vam radi gps na satiu.
    ja nemogu nači nijedan gps satelit.

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    SE Xperia Neo
    Postova
    210
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam instaliran garmin + adria route 3.0 i radi mi vrlo dobro.
    A sta se tice spajanja na satelite to ovisi...kako kad..... Ponekad mi nadje u roku od 10sec a ponekad zna i potrajati po par min (3-4min max) ali vjerujem da je to do samog garmina jer mi nema neke logike kako se ponekad odma spoji a ponekad ne ali uglavnom radi.

  6. #6
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moze biti da je do toga sto GPS povremeno treba napraviti punu sinkroniziraciju sa satelitima, tj. skinuti sa satelita tzv. "ephemeris" podatke, sto zna potrajati (teoretski, to bi trebalo ubrzati sljedece trazenje satelita).
    Za vise info vidi ovdje: http://mobilespoon.blogspot.com/2009...gps-works.html

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    SE Xperia Neo
    Postova
    210
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moze bit...... Kad sam imao X1 isto tako mi se ponasalo trazenje satelita ali sam zna tocno kad ce potrajat a kad ce odma..... Spajao bi se odma kad bi npr. na mobu vec predhodno bio upaljen pa izgasen Garmin ali uvijek prvi put nakon paljenja uredjaja bi potrajalo....

  8. #8
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6S Plus
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    43
    Postova
    3.003
    Bodovi
    51.213
    Nivo
    55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Probao sam na Satiu nekoliko puta navigaciju, Garmin 5.00.60 + AdriaRoute 2.30 - spaja se na satelite odmah, u roku 10-15 sek., dok je sam GPS senzor tak-tak, ima ih boljih (npr. Omnia HD)...
    Bom Chicka WahWah

  9. #9
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel se nekom prilikom instaliranja Garmina javilo pitanje da program nije kompatibilan s mobom? Ja pokrenem instalaciju Garmina na Satiu i javlja mi tu grešku... Mislim, daje mi mogućnost da nastavim, al me zanima dal ima neka posebna verzija Garmina za SE telefone? Skinuo sam s Nokiinog podforuma Garmin, Mapsource i Adriu...

  10. #10
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6S Plus
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    43
    Postova
    3.003
    Bodovi
    51.213
    Nivo
    55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni se to isto javilo ali nastavi instalaciju kao da se ništa nije dogodilo...uglavnom, tu poruku će ti izbacivati za dosta programa (ja sam dobivao te poruke i na E71 i na Omniji HD al su programi uredno radili)...
    Bom Chicka WahWah

  11. #11
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao .El Nino. Pregledaj post
    Meni se to isto javilo ali nastavi instalaciju kao da se ništa nije dogodilo...uglavnom, tu poruku će ti izbacivati za dosta programa (ja sam dobivao te poruke i na E71 i na Omniji HD al su programi uredno radili)...
    Je, uspio sam sve instalirat, hvala! Radi super!
    2 Mobber, kaj nema Garmin mogućnost editiranja rute? Nisam baš predetaljno pregledaval, al mi se čini da možeš svako skretanje promijeniti pa ti rekalkulira rutu prema toj promjeni...

  12. #12
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    Note4, 8850
    Postova
    404
    Bodovi
    18.838
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.838, Nivo: 33
    Bodovi: 18.838, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel moguće na Satio ubaciti TomTom? Dok sam ga koristio na P1 bio sam puno zadovoljniji s njime, nego s Garminom.

    Garmin mi omogućuje da pregledam rutu unaprijed, kad upisujem novu rutu ne mogu promijeniti one postavke vezane uz autoceste itd. TomTom je to imao puno bolje riješeno

    Jedino je pitanje da li će raditi na Satiju, iako je kao i kod P1 riječ o Symbianu, ali je na P1 bio UIQ.

    Iskreno, i drago mi je što više na UIQ-a, nije mi to bilo baš nešto

    Kakva su vaša iskustva kad usporedite UIQ i Symbian ove 5. edicije koji je na Satiju?
    Zadnji uredio ravilov : 21-03-2010 u 12:11 Razlog: koristi gumb EDIT!

  13. #13
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koristi gumb EDIT, postanje vise postova zaredom se smatra spammanjem i bezveznim nabijanjem broja postova, nije pozeljno na ovom forumu, a moze se i kazniti...
    Covjek bi pomislio da clan sa 70-tak postova to vec zna...

  14. #14
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    Note4, 8850
    Postova
    404
    Bodovi
    18.838
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.838, Nivo: 33
    Bodovi: 18.838, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma ja želim prije starta rute pogledati rutu upoznati se s rutom, a to nudi TomTom.

  15. #15
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zna ko di se mogu skinuti besplatne igre i tom tom za satio???

  16. #16
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mattossi Pregledaj post
    zna ko di se mogu skinuti besplatne igre i tom tom za satio???
    Igre imaš na ip-martu i dotsisu a Tomtom nema za Symbian S60 v5.

  17. #17
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    SE Xperia Neo
    Postova
    210
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam jedno pitanje za korisnike Satia koji imaju instaliran Fring na njemu....Rade li vam video pozivi normalno?? Meni je radilo bez greske do nedavno, dok nisam updateao mob (oni update s kojim se dobije WVGA rez snimanja). Primam sliku sa pc-a ali pc ne prima sa moba tj pise ono starting video i tako non stop stoji (oni krug se vrti)...

  18. #18
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Mobitel
    HTC Desire HD
    Operater
    VIP
    Postova
    60
    Bodovi
    3.906
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.906, Nivo: 14
    Bodovi: 3.906, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel tko sam doma instalirao navigaciju??
    kako to napravit? turtorial sam vidio samo za nokiu 5800?
    Nemogu staviti avatar!!!!

  19. #19
    Pravi forumaš Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    U1
    Operater
    T-mobile
    Godina
    40
    Postova
    116
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mislim da je taj za 5800 dobar i za Satio (ako se radi o Garminu). Ja imam nDrive i Garmin. Oba (uključujući i karte) se mogu naći na dotsis-u pod S60 v5.

    nDrive mi je bolji, ali ima malo slabiju kartu Hrvatske.
    Strength is irrelevant. Resistance is futile.

  20. #20
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Mobitel
    HTC Desire HD
    Operater
    VIP
    Postova
    60
    Bodovi
    3.906
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.906, Nivo: 14
    Bodovi: 3.906, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dali se moze ikako iskljuciti ono da ne pisti dok je baterija puna
    jel svaku noc me budi, dok se napuni pisti malo malo
    Nemogu staviti avatar!!!!

  21. #21
    Forumaš
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    Satio
    Operater
    tele2
    Postova
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Wink

    = Citat = Izvorno postao Jandro Pregledaj post
    dali se moze ikako iskljuciti ono da ne pisti dok je baterija puna
    jel svaku noc me budi, dok se napuni pisti malo malo
    DA,stavi mobitel na bešumno!!!!

    Dange,kamera od satia je ne usporedivo bolja od Vivaza,u svim svjetlosnim uvjetima,a da ne govorim o C905,sva tri telefona sam imao...Na vivazu je samo video bolji...
    Zadnji uredio ravilov : 09-07-2010 u 00:08 Razlog: zar jos ne znamo da postoji gumb Uredi post? -_-

  22. #22
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    SE Xperia Neo
    Postova
    210
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kako najbolje resetirat mob da bude kao prvog dana? Znaci da sve prigazi te instalira soft ispocetka?? Od kada sam dva puta nadogradio a sacuvao stare postavke i programe poceli su mi neki programi stekat, garmin mi vise ne nalazi satelite i fring me zaje... pa bi tia sve prigazit te ispocetka instalirat neke stvari.

    P.S. dali cer i key ostaju isti nakon reseta?
    Zadnji uredio Sonic : 22-04-2010 u 14:51

  23. #23
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    može li ko usporediti kameru sa vivazom,mislim na slikanje ne video...u svim uvjetima,dan-mrak,blic-nonblic...te ima li veće razlike na se905...
    -da napomenem vivaz mi je izgledom ljepši,pa ako je za mrvicu kamera bolja id satia uzeo bih njega....

  24. #24
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teško ti može biti bolja od satio... frend mi ima satio i preko dana su mrak a noću je taj mrak sa xenonkom osvjetljen!

  25. #25
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Mobitel
    HTC Desire HD
    Operater
    VIP
    Postova
    60
    Bodovi
    3.906
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.906, Nivo: 14
    Bodovi: 3.906, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bok

    imam problem sto se tice navigacije
    ovako
    upalim garmina, nađe satelit u roku od dvije sekunde, pun signal, sve šljaka za 10, ugasim ga
    hocu opet nesto vidjet,pokrenem garmina nikako da nađe satelit ni nakon sat vremena, mobitel pocne stekat, izađem iz garmina i gore do sata stoji mi ikonica od satelita i pise da je satelit dostupan, a garmin ga neraspoznaje, a nerijetko nemogu ni pokrenut garmin
    ugasim upalim mob,pokrenem ga i sve radi, ugasim i hocu opet pokrenut i nece
    dali zna tko u cemu bi mogao biti problem??

    hvala
    Nemogu staviti avatar!!!!


 
+ Odgovori na temu
Stranica 19 od 22 PrvaPrva ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Sony Ericsson P1
    By pero1985 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 134
    Posljednji post: 22-06-2010, 18:11
  2. Satio vs N97 vs X1
    By amotamo in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 04-11-2009, 13:46
  3. Sony Ericsson web bug :D
    By tomios in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 07-12-2006, 07:24

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove