ček ček to je kad na samoj zvučnoj datoteki podigneš signal na određeni nivo i tako ju spremiš.
ček ček to je kad na samoj zvučnoj datoteki podigneš signal na određeni nivo i tako ju spremiš.
da
jer kao sto rekoh, jaci zvuk mi treba samo za alarm, a tu mi nije bitna kvaliteta
a u sluskama mi je dovoljno jak zvuk
Nakon updatea fring mi ne radi kako treba tj mob mi ne salje sliku kod video poziva....na PC bude starting video i onaj krug se vrti ali nikako da starta.... Sliku sa PC vidim normalno. Ima li tko istu situaciju?? Prova sam reinstalirat fring, restart moba...isto...
Sad ne znam jeli je do njih pa se slucajno poklopio i moj update ili....
jedno pitanje .
kako vam radi gps na satiu.
ja nemogu nači nijedan gps satelit.
Imam instaliran garmin + adria route 3.0 i radi mi vrlo dobro.
A sta se tice spajanja na satelite to ovisi...kako kad..... Ponekad mi nadje u roku od 10sec a ponekad zna i potrajati po par min (3-4min max) ali vjerujem da je to do samog garmina jer mi nema neke logike kako se ponekad odma spoji a ponekad ne ali uglavnom radi.
Moze biti da je do toga sto GPS povremeno treba napraviti punu sinkroniziraciju sa satelitima, tj. skinuti sa satelita tzv. "ephemeris" podatke, sto zna potrajati (teoretski, to bi trebalo ubrzati sljedece trazenje satelita).
Za vise info vidi ovdje: http://mobilespoon.blogspot.com/2009...gps-works.html
Moze bit...... Kad sam imao X1 isto tako mi se ponasalo trazenje satelita ali sam zna tocno kad ce potrajat a kad ce odma..... Spajao bi se odma kad bi npr. na mobu vec predhodno bio upaljen pa izgasen Garmin ali uvijek prvi put nakon paljenja uredjaja bi potrajalo....
Probao sam na Satiu nekoliko puta navigaciju, Garmin 5.00.60 + AdriaRoute 2.30 - spaja se na satelite odmah, u roku 10-15 sek., dok je sam GPS senzor tak-tak, ima ih boljih (npr. Omnia HD)...
Bom Chicka WahWah
Jel se nekom prilikom instaliranja Garmina javilo pitanje da program nije kompatibilan s mobom? Ja pokrenem instalaciju Garmina na Satiu i javlja mi tu grešku... Mislim, daje mi mogućnost da nastavim, al me zanima dal ima neka posebna verzija Garmina za SE telefone? Skinuo sam s Nokiinog podforuma Garmin, Mapsource i Adriu...
Meni se to isto javilo ali nastavi instalaciju kao da se ništa nije dogodilo...uglavnom, tu poruku će ti izbacivati za dosta programa (ja sam dobivao te poruke i na E71 i na Omniji HD al su programi uredno radili)...
Bom Chicka WahWah
Jel moguće na Satio ubaciti TomTom? Dok sam ga koristio na P1 bio sam puno zadovoljniji s njime, nego s Garminom.
Garmin mi omogućuje da pregledam rutu unaprijed, kad upisujem novu rutu ne mogu promijeniti one postavke vezane uz autoceste itd. TomTom je to imao puno bolje riješeno
Jedino je pitanje da li će raditi na Satiju, iako je kao i kod P1 riječ o Symbianu, ali je na P1 bio UIQ.
Iskreno, i drago mi je što više na UIQ-a, nije mi to bilo baš nešto
Kakva su vaša iskustva kad usporedite UIQ i Symbian ove 5. edicije koji je na Satiju?
Zadnji uredio ravilov : 21-03-2010 u 12:11 Razlog: koristi gumb EDIT!
Koristi gumb EDIT, postanje vise postova zaredom se smatra spammanjem i bezveznim nabijanjem broja postova, nije pozeljno na ovom forumu, a moze se i kazniti...
Covjek bi pomislio da clan sa 70-tak postova to vec zna...![]()
Ma ja želim prije starta rute pogledati rutu upoznati se s rutom, a to nudi TomTom.
zna ko di se mogu skinuti besplatne igre i tom tom za satio???
Imam jedno pitanje za korisnike Satia koji imaju instaliran Fring na njemu....Rade li vam video pozivi normalno?? Meni je radilo bez greske do nedavno, dok nisam updateao mob (oni update s kojim se dobije WVGA rez snimanja). Primam sliku sa pc-a ali pc ne prima sa moba tj pise ono starting video i tako non stop stoji (oni krug se vrti)...
jel tko sam doma instalirao navigaciju??
kako to napravit? turtorial sam vidio samo za nokiu 5800?
Nemogu staviti avatar!!!!
Mislim da je taj za 5800 dobar i za Satio (ako se radi o Garminu). Ja imam nDrive i Garmin. Oba (uključujući i karte) se mogu naći na dotsis-u pod S60 v5.
nDrive mi je bolji, ali ima malo slabiju kartu Hrvatske.
Strength is irrelevant. Resistance is futile.
dali se moze ikako iskljuciti ono da ne pisti dok je baterija puna
jel svaku noc me budi, dok se napuni pisti malo malo
Nemogu staviti avatar!!!!
Zadnji uredio ravilov : 09-07-2010 u 00:08 Razlog: zar jos ne znamo da postoji gumb Uredi post? -_-
Kako najbolje resetirat mob da bude kao prvog dana? Znaci da sve prigazi te instalira soft ispocetka?? Od kada sam dva puta nadogradio a sacuvao stare postavke i programe poceli su mi neki programi stekat, garmin mi vise ne nalazi satelite i fring me zaje... pa bi tia sve prigazit te ispocetka instalirat neke stvari.
P.S. dali cer i key ostaju isti nakon reseta?
Zadnji uredio Sonic : 22-04-2010 u 14:51
može li ko usporediti kameru sa vivazom,mislim na slikanje ne video...u svim uvjetima,dan-mrak,blic-nonblic...te ima li veće razlike na se905...
-da napomenem vivaz mi je izgledom ljepši,pa ako je za mrvicu kamera bolja id satia uzeo bih njega....
teško ti može biti bolja od satio... frend mi ima satio i preko dana su mrak a noću je taj mrak sa xenonkom osvjetljen!![]()
bok
imam problem sto se tice navigacije
ovako
upalim garmina, nađe satelit u roku od dvije sekunde, pun signal, sve šljaka za 10, ugasim ga
hocu opet nesto vidjet,pokrenem garmina nikako da nađe satelit ni nakon sat vremena, mobitel pocne stekat, izađem iz garmina i gore do sata stoji mi ikonica od satelita i pise da je satelit dostupan, a garmin ga neraspoznaje, a nerijetko nemogu ni pokrenut garmin
ugasim upalim mob,pokrenem ga i sve radi, ugasim i hocu opet pokrenut i nece
dali zna tko u cemu bi mogao biti problem??
hvala
Nemogu staviti avatar!!!!
Bookmarks