Pa moga ga je čovjek koristiti u barceloni ako je bio pa malo đirati po njemu na sajmu...? Sve u svemu dobar mob i kamera.
Izvorno postao maher22 Pa moga ga je čovjek koristiti u barceloni ako je bio pa malo đirati po njemu na sajmu...? Sve u svemu dobar mob i kamera. U pravu si, nek mu bude. Samo, ima li aktivnih korisnika ovog mobitela, pa da ga (ili nju?) malko priupitamo, naravno ako je voljan(a) ...
Pravila foruma
Bookmarks