Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 126

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 5
    Operater
    Vip
    Postova
    56
    Bodovi
    6.016
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.016, Nivo: 18
    Bodovi: 6.016, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Red face S8500

    @yager & hoc,

    mislim da je ovo mobac koji bi mogao odskociti visoko iznad prosjeka, vrijedno paznje svakako. Ostaje nam da pricekamo jos malko da vidimo kako ce se pokazati u svakodnevnoj uporabi, koliko ce biti bugovit itd. Nadam se da Samsung nije fusario ovaj put. A bilo bi zgodno da bezobrazna Nokia nastavi s trendom razocaravanja svojih vjernih korisnika, pa da ju konacno trgne iz sna opadanje prodaje njihovih preskupih aparata, zbog dolaska ovakvih makinica...

    = Citat = Izvorno postao mobber Pregledaj post
    Ja sam ga koristio prije 2-3 mjeseca. Fora, ali ništa posebno na prvi pogled mi izbornik nije izgledao.
    Ispfuravaju integraciju društvenih mreža. I bila mi je fora exchange kalendar, koliko se sjećam.
    To što kažeš je tako malo vjerojatno. Prije 2-3 mjeseca? Mašta radi svašta!
    Zadnji uredio Bero P. : 29-05-2010 u 18:12

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    Note4, 8850
    Postova
    404
    Bodovi
    18.838
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.838, Nivo: 33
    Bodovi: 18.838, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Bero P. Pregledaj post
    @yager & hoc,
    To što kažeš je tako malo vjerojatno. Prije 2-3 mjeseca? Mašta radi svašta!
    Sorry što se nisam ranije javio. Nije mašta, nego stvarnost .-)

    Da, bio sam na promociji mobitela u Barceloni, sredinom veljače ove godine, a i koristio sam ga u Zagrebu prije 2 mjeseca. Trebao je doći u Hrvatsku u prodaju u travnju, ali je odgođen za lipanj.

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 5
    Operater
    Vip
    Postova
    56
    Bodovi
    6.016
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.016, Nivo: 18
    Bodovi: 6.016, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mobber Pregledaj post
    Sorry što se nisam ranije javio. Nije mašta, nego stvarnost .-)

    Da, bio sam na promociji mobitela u Barceloni, sredinom veljače ove godine, a i koristio sam ga u Zagrebu prije 2 mjeseca. Trebao je doći u Hrvatsku u prodaju u travnju, ali je odgođen za lipanj.
    Moja isprika zbog nepovjerenja.

    Ima li netko možda (procurenu) informaciju kad bi se mogao pojaviti puni hr-menu za S8500? Ovi u oglasnicima su stavili da je mob s hr menijem, ali zapravo ga oni besplatno 'ugrađuju' naknadno, kad se pojavi. A pojavio se službeno još - nije...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Samsung Bada OS
    By yager in forum Samsung
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 11-03-2010, 14:58
  2. Odgovora: 7
    Posljednji post: 08-01-2009, 03:21
  3. Doubao 728 - prvi mobitel koji istovremeno radi sa dva sim-a
    By RAUL in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 19-02-2007, 01:30
  4. Prvi hrv. mobitel
    By whiteboy in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 24-08-2003, 22:45
  5. Prvi Hrvatski mobitel
    By Jamal in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 05-01-2003, 14:03

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove