^^ Poslan serial. Ne znam jel valja...![]()
^^ Poslan serial. Ne znam jel valja...![]()
Hvala, ali ne valja. Tražio sam po torrentima, ali sve što sam našao je bilo zaraženo. Ako netko nađe, molim neka javi
Meni je poslao serial
EDIT:
Tek sam sad skontao da imaju različite verzije Sony Acid-a Pro 7. Meni treba serial za verziju 7a Build 536![]()
Zadnji uredio Rodney : 07-02-2010 u 22:19
Bookmarks