Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 232

Tema: Optima ADSL

Hybrid View

  1. #1
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A mateob ima opaku brzinu unutar HR, s obzirom da je opticarnet baždaren na 3 Mbit. Jeste probali zvati SZK u svezi tog problema?

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    BlackBerry: Z30 & Q10
    Operater
    VIPnet & Tele2
    Godina
    42
    Postova
    424
    Bodovi
    10.599
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.599, Nivo: 24
    Bodovi: 10.599, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Inovator Pregledaj post
    A mateob ima opaku brzinu unutar HR, s obzirom da je opticarnet baždaren na 3 Mbit. Jeste probali zvati SZK u svezi tog problema?
    Ja sam tek danas uhvatio malo vremena te sam ih zvao. Pitali su me za broj telefona i koji router koristim jer su nešto promijenili. Rekli su da bi se sada to trebalo stabilizirati i stvarno je. Poziv je trajao cca. 3 min.



    Nadam se samo da se neće ponovno pogoršat.
    Jedno vrijeme mi CARnet nije uopće mogao otvorit jedan website, a svi drugi (koji ne koriste OptiCARNet) su pristupali sasvim normalno?!
    Od neki dan i to je riješeno.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Potpuna kontrola adsl prometa
    By 007_ri in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 15-11-2011, 11:54
  2. Max adsl ili iskonov dsl?
    By VuXs in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 20-09-2006, 01:20
  3. ADSL priključak...
    By IggXy in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 567
    Posljednji post: 18-11-2005, 21:27
  4. Može li se uvesti ADSL bez aktivne fiksne telefonske linije?
    By cuk in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 11-09-2005, 13:35
  5. ADSL preko LAN-a
    By Siemens in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 13-03-2005, 21:25

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove