imas li kakve uzvicnike ili upozorenja kada izlistas sve pod device managerom.
ps. otvorio si temu za nfsu2 u pogresnom podforumu, i otvorio si je bez razloga jer isti problem ovde rjesavamo, dobices bananu.
imas li kakve uzvicnike ili upozorenja kada izlistas sve pod device managerom.
ps. otvorio si temu za nfsu2 u pogresnom podforumu, i otvorio si je bez razloga jer isti problem ovde rjesavamo, dobices bananu.
Temu sam obrisao,a autora i ove i one molim da ne siluje odgovore jer ih nece tako lako dobit kako je krenulo. U ovoj temi sam,da ne bude nesporazuma obrisao postove u kojima se spominje ATI grafička kartica koja je na kraju krajeva i uzrokovala silan nered u temi. Hvala i molim bez komentara. Nastavite dalje.
Zadnji uredio Smuchac : 28-01-2010 u 15:42
Bookmarks