@ N.F.
sorry ali jednostavno nemam vremena ni volje argumentirati svaku rečenicu i tvrdnju... Imam bitnijeg posla. Tebi prepuštam forumsku pobjedu, uz želju da će moji odgovori nekoga "gurnuti" u smjeru Androida i tako ga učiniti oduševljenim kada vidi koliko je to napredniji OS od Win Mo.
Ljudi vjerujte meni, a ne njemuZašto? Ne znam za vas ali ja nikad ne bih vjerovao čovjeku koji nezna za šalu LOL


Zašto? Ne znam za vas ali ja nikad ne bih vjerovao čovjeku koji nezna za šalu LOL
Odgovori uz citat
(freaked ima dobar sig na tu temu). Nije mi namjera ni vrijedati nikog, niti bilo kome nametati koji os treba koristiti. Samo zelim iznesti cinjenice, pa da covjek moze sam odluciti sto mu treba i sto zeli koristiti. Potpuno je jasno da ce netko odabrati android i to je ok. Lose je ako netko odabere android i onda se lupa po glavi jer nesto ne moze. Isto to vrijedi za wm. 
Bookmarks