hoće li mi netko pomoći.....kak da izbrišem spb shell, mislim zbrisan je ali mi stoji u kutu dolje....nemrem ga nikak zbrisat iz moba! htjela bih sve postavke kao na početku...jer mi je sad sve zmrdano kak sam neke programe brisala, čak su mi neke ikone bez svoje slike? (mislim da su to te od spb shella)...kaj da radim pliz thx


Odgovori uz citat
(
živcira me već sve...bacila bi ga u 3pm kad naiđem na tak programe il fileove koji se ne daju izbrisat

Bookmarks