Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 111

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2007
    Mobitel
    8800 Carbone,iPhone3GS
    Postova
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mbusic Pregledaj post
    @bluedevil
    Što je to toliko loše u njemu da ga nećeš ni pogledat?
    ja cu ti rec moje iskustvo o x1 i zasto ga nebi vise nikada koristio.

    Najveca mi je zamjerka WN jer jednostavno mi je doslo 1000 puta da ga zabijem u zid.
    Jednostavno nestabilan OS koji mi se rusio po 2-3 puta na dan ili zastekao sto mi je nepojmljivo za uredaj koji kosta preko 4000.- Kn
    naravno nije SE kriv za to nego WM ali jednostavno su me razocarali sa prelaskom na WM i na nesto toliko nestabilno

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sve redom
    Godina
    36
    Postova
    704
    Bodovi
    17.563
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.563, Nivo: 32
    Bodovi: 17.563, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao viperpitbull Pregledaj post
    Najveca mi je zamjerka WN jer jednostavno mi je doslo 1000 puta da ga zabijem u zid.
    Jednostavno nestabilan OS koji mi se rusio po 2-3 puta na dan ili zastekao sto mi je nepojmljivo za uredaj koji kosta preko 4000.- Kn
    naravno nije SE kriv za to nego WM ali jednostavno su me razocarali sa prelaskom na WM i na nesto toliko nestabilno
    Zašteka mi i dalje tu i tamo, sad gotovo nikad od modova, ali u više od pola godine korištenja srušio mi se samo jednom i to kad sam bio instalirao neku aplikaciju za tweak neki. Ako se tako učestalo ruši, mora da je neka kvaka... Baš sam pitao prijatelja, on isto ima X1, kaže da se i njemu rušio ali samo par puta (star malo više od pol godine)... Nadam se da će WM7 bit malo fluidniji i finger frendly

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Mobitel
    3G iPhone/Android G1
    Operater
    Vip/T-Mobile/Tele2
    Postova
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mbusic Pregledaj post
    Zašteka mi i dalje tu i tamo, sad gotovo nikad od modova, ali u više od pola godine korištenja srušio mi se samo jednom i to kad sam bio instalirao neku aplikaciju za tweak neki. Ako se tako učestalo ruši, mora da je neka kvaka... Baš sam pitao prijatelja, on isto ima X1, kaže da se i njemu rušio ali samo par puta (star malo više od pol godine)... Nadam se da će WM7 bit malo fluidniji i finger frendly
    Win Mo je u pravilu iznimno spor sistem, nije se značajnije promjenio od 2004-5 godine. Svi su velike nade polagali u 6.0 pa u 6.5 pa sad u 7 ... iskreno.. not going to happen. Ppreviše su se orjentirali na neke druge stvari ( s pravom) kao što je temeljni rehaul Windows OS-a, Xboxa i gaminga da bi im Win Mobile bio prioritet. To se naravno i vidi jer tržišni udio Win Mobila nikad nije bio niži.

    Gle da se ne prepiremo i ne ulazimo u raspravu win mobile vs iPhone po 300 put.

    Predlažem ti da pročitaš ovaj članak

    http://www.roughlydrafted.com/2008/1...ow-to-benefit/

    kao i linkove koji su sadržani u njemu pa ćeš dobiti malo širu sliku od kuda je Win Mobile, ali i iPhone te BlackBerry i Palm došao i prema kuda idu.

    I za kraj 8 od iPhone mitova

    http://www.roughlydrafted.com/2008/1...ile-7-in-2010/


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Internet i ostale opcije
    By Brane333 in forum A1
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 25-03-2009, 22:12
  2. Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-01-2009, 23:08
  3. Odgovora: 4
    Posljednji post: 08-02-2008, 19:20
  4. pitanje za elektrotehničare i ostale
    By Ifrit in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 31-08-2007, 08:56
  5. Ćevapi i ostale fine stvari
    By Sljaka in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 09-11-2002, 20:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove