Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 111

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Sisak
    Mobitel
    iPhone 4
    Operater
    t-mobile
    Postova
    796
    Bodovi
    7.628
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.628, Nivo: 20
    Bodovi: 7.628, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Touch pro 2 ftw. U otm slučaju čekaj njega, a osim toga i xperia je htc sa SE značkom
    Pobjeda u svađi na forumu je kao pobjeda na Specijalnim olimpijskim. Ni jedno ni drugo ne umanjuje činjenicu da si retardiran

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sve redom
    Godina
    36
    Postova
    704
    Bodovi
    17.563
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.563, Nivo: 32
    Bodovi: 17.563, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao FREAKed Pregledaj post
    Touch pro 2 ftw. U otm slučaju čekaj njega, a osim toga i xperia je htc sa SE značkom
    Ma da znam, samo sam misilo na nekog naprednijeg Touch Pro, ovaj mi ne donosi baš nešto inovacija osim dodatnih 100 grama (težina: 178 g).

    Eh da, moram se osvrnut, netko je napomenuo da se svi ostali mobiteli zovu iPhone killeri. Evo moram samo tu reći da onaj tko je izjavio tu glupost nema pojma o mobitelima (ne član foruma neg novinar koji je tako počeo nazivati seriju mobitela). Da li bi se onda svi auti trebali nazivati "Novi Mercedes S500 Hybrid killer" WTF?. iPhone se najviše prodaje u klasi da li to znači da je najbolji? Onda bi se svi auti u HR trebali zvati "Astra killer" jer je to auto koji se prodaje najviše, što sigurno ne znači da je najbolji. Da je netko od proizvođača htjeo pokopati iPhone, što je zaista sada teška misija, jednostavno bi prodavao uređaje poput X1 za cijenu od 100€ u dućanu. Ta sklapanje jednog X1 ne dođe više od 20€, a bome ni iPhonea.
    Aj sad realno gledajući, da vam netko ponudi X1 u simpa paketu za 150 kn. Koliko bi vas uzelo X1?

    EDIT: Može bit i tele 2 paket i vip i tomato, totalno svejedno


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Internet i ostale opcije
    By Brane333 in forum A1
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 25-03-2009, 22:12
  2. Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-01-2009, 23:08
  3. Odgovora: 4
    Posljednji post: 08-02-2008, 19:20
  4. pitanje za elektrotehničare i ostale
    By Ifrit in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 31-08-2007, 08:56
  5. Ćevapi i ostale fine stvari
    By Sljaka in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 09-11-2002, 20:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove