Touch pro 2 ftw. U otm slučaju čekaj njega, a osim toga i xperia je htc sa SE značkom
Touch pro 2 ftw. U otm slučaju čekaj njega, a osim toga i xperia je htc sa SE značkom
Pobjeda u svađi na forumu je kao pobjeda na Specijalnim olimpijskim. Ni jedno ni drugo ne umanjuje činjenicu da si retardiran
Ma da znam, samo sam misilo na nekog naprednijeg Touch Pro, ovaj mi ne donosi baš nešto inovacija osim dodatnih 100 grama (težina: 178 g).
Eh da, moram se osvrnut, netko je napomenuo da se svi ostali mobiteli zovu iPhone killeri. Evo moram samo tu reći da onaj tko je izjavio tu glupost nema pojma o mobitelima (ne član foruma neg novinar koji je tako počeo nazivati seriju mobitela). Da li bi se onda svi auti trebali nazivati "Novi Mercedes S500 Hybrid killer" WTF?. iPhone se najviše prodaje u klasi da li to znači da je najbolji? Onda bi se svi auti u HR trebali zvati "Astra killer" jer je to auto koji se prodaje najviše, što sigurno ne znači da je najbolji. Da je netko od proizvođača htjeo pokopati iPhone, što je zaista sada teška misija, jednostavno bi prodavao uređaje poput X1 za cijenu od 100€ u dućanu. Ta sklapanje jednog X1 ne dođe više od 20€, a bome ni iPhonea.
Aj sad realno gledajući, da vam netko ponudi X1 u simpa paketu za 150 kn. Koliko bi vas uzelo X1?
EDIT: Može bit i tele 2 paket i vip i tomato, totalno svejedno![]()
Bookmarks