2001 je taj ericsson izašao, odnosno tek je najavljen u 4. mjesecu 2001. izašao je pred kraj godine i da onda je bio revolucija. ali to i dalje nije 10-11 godina
2001 je taj ericsson izašao, odnosno tek je najavljen u 4. mjesecu 2001. izašao je pred kraj godine i da onda je bio revolucija. ali to i dalje nije 10-11 godina
Pobjeda u svađi na forumu je kao pobjeda na Specijalnim olimpijskim. Ni jedno ni drugo ne umanjuje činjenicu da si retardiran
Bookmarks