@BludeDevil:
To što kažeš za navigaciju, da ju možeš pogledati svaki tren je istina.
Ali, uzmi da je cijena data roaminga kod t-mobilea 6kn za 100kb
a koliko su mi rekli, karta hrvatske je nekih 20MB, ali dobro za hrv postoje one iPhone tarife.
Problem nastaje kada voziš kroz više država. Recimo, trebaš naći par adresa u Švicarskoj i neku adresu u Njemačkoj.
A kada zbrojiš koliko MB imaju karte Švicarske i Njemačke i to pomnožiš sa cijenom roaminga, dobije se pozamašna cifra.
(recimo da te dvije karte imaju 60MB = 60000kb = 3600kn = novi iPhone)
A upravo ta računica je mene najviše odbila od iPhone-a
E sad, jedno pitanje (nije provokacija), već ozbiljno pitam:
da li iPhone 3G ima mogućnost slanja/skidanja attachemenata u mailu? (bilo da se radi o slici ili nekom office dokumentu ili pdf fajlu)
Care...Izvorno postao BlueDevil
Upravo to, svako ima svoje preference i po njima će birati mobitel.Izvorno postao BlueDevil
jer na kraju, svi smo mi drugačiji...
Kada se sve zbroji i oduzme, sa svakim mobitelom se može komunicirati, ali niti jedan mobitel nije savršen.
Iskreno, svakom mobitelu, pa pa i onom koji slovi za naj-naj boljeg i naj skupljeg se može naći milion mana. pa tako i za iPhone i za Nokiu i sa SE i za HTC i sve ostale.
A isto tako i za platforme


.gif)
Odgovori uz citat

Bookmarks