Kad si spojio mob sa kompom,trebao te je pitat drivere. Kad se otvori prozor s novim hardverom,za pocetak moras odbiti njegov zahtjev da se spoji na net da bi potrazio drivere tako sto ces kliknut na opciju "not at this time" (valjda je tako). Nakon toga ce ti pitati gdje su drveri,a ti ga pomocu tipke browse usmjeri tamo gdje si drivere raspakovao (desktop,my documents...) Za svaki put koji ti pita drivere,napravi isto,a zatim nastavi prema tutorijalu koji sam ti prije napisao. Da sad ides editirati SEEM nema smisla,jer je za pocetnike poput tebe to jos uvijek malo komplicirano. Ni ja sto sam vec par godina u vodama Motorole o editiranju SEEM-a nemam pojma tako da... Vidio sam da nije tesko,al ako ima laksi nacin,zasto ne...?
Inace savjetujem 2.9 verziju P2k drivera jer se pokazala odlicna za vecinu motorola...
>>DOWNLOAD<<
Bookmarks