Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Samsung S4 mini
    Operater
    BonBon
    Godina
    41
    Postova
    62
    Bodovi
    8.218
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.218, Nivo: 21
    Bodovi: 8.218, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Smuchac Pregledaj post
    Kad si spojio mob sa kompom,trebao te je pitat drivere. Kad se otvori prozor s novim hardverom,za pocetak moras odbiti njegov zahtjev da se spoji na net da bi potrazio drivere tako sto ces kliknut na opciju "not at this time" (valjda je tako). Nakon toga ce ti pitati gdje su drveri,a ti ga pomocu tipke browse usmjeri tamo gdje si drivere raspakovao (desktop,my documents...) Za svaki put koji ti pita drivere,napravi isto,a zatim nastavi prema tutorijalu koji sam ti prije napisao. Da sad ides editirati SEEM nema smisla,jer je za pocetnike poput tebe to jos uvijek malo komplicirano. Ni ja sto sam vec par godina u vodama Motorole o editiranju SEEM-a nemam pojma tako da... Vidio sam da nije tesko,al ako ima laksi nacin,zasto ne...?

    Inace savjetujem 2.9 verziju P2k drivera jer se pokazala odlicna za vecinu motorola... >>DOWNLOAD<<
    Evo ovako, skinija san te drivere i instalira bezproblema kad san spoija mob. onda san otvorija p2k i on me isto trazija neke drivere i sve san "upuciva" na one drivere koje si mi posla ali ni 1 nije instalira.
    Ugasija san p2k i iman program Motorola driver instaler i u njemu san uprija Update driver, onda san ga ugasija i opet san upalija p2k i sam je instalira sve potrebne drivere.
    Sad p2k upali onu zelenu da je mob spojen al nekonta mob (pod model nepise nista ----) a kad stavim AT mode ona prepozna mob i sve radi ok, a kad stavim p2k onda nekonta mob iako prijavljuje da je spojen.

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Godina
    48
    Postova
    1.182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Smarty Pregledaj post
    Evo ovako, skinija san te drivere i instalira bezproblema kad san spoija mob. onda san otvorija p2k i on me isto trazija neke drivere i sve san "upuciva" na one drivere koje si mi posla ali ni 1 nije instalira.
    Ugasija san p2k i iman program Motorola driver instaler i u njemu san uprija Update driver, onda san ga ugasija i opet san upalija p2k i sam je instalira sve potrebne drivere.
    Sad p2k upali onu zelenu da je mob spojen al nekonta mob (pod model nepise nista ----) a kad stavim AT mode ona prepozna mob i sve radi ok, a kad stavim p2k onda nekonta mob iako prijavljuje da je spojen.
    Ajd probaj sa ovom verzijom tools-a u postu ispod mene od strane INOVATORA, jer i mene je znala ta verzija 0.8.6 dosta puta zahebavat...Ovo ti je verzija p2ktools3.0.3.435,,
    Zadnji uredio The Judge : 08-03-2008 u 16:01

  3. #3
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

  4. #4
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Samsung S4 mini
    Operater
    BonBon
    Godina
    41
    Postova
    62
    Bodovi
    8.218
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.218, Nivo: 21
    Bodovi: 8.218, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thnx. ekipa, pravi ste

    Znaci bia je problem u p2k, sa ovin novim sve mi radi bez problema

    Zahvaljujen na opsirnim i detaljnim odgovorima

    Sad samo da pitam cisto informativno jel mogu sta shebat na mobu sa ovin p2k i jel mogu stavit da mi izvjesce stalno bude ukljuceno? (da nemoran svaki put manualno ukljucivat u mobu)


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Motorola W510
    By deadfall in forum Motorola
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-12-2007, 18:15
  2. moto w510 i p2k
    By gogo047 in forum Motorola
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 27-11-2007, 21:24
  3. Motorola w510 hrvatski LP
    By debeliz in forum Motorola
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 16-11-2007, 15:07
  4. Motorola W510 - TELE2,od sada i u bla bla kompletu
    By sms freak in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 02-11-2007, 01:34
  5. E1000, nema nekih opcija u phone status
    By Tetronic in forum Motorola
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 18-02-2007, 15:05

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove