Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Vista Style

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tunguzija
    Mobitel
    N8
    Godina
    36
    Postova
    860
    Bodovi
    11.381
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.381, Nivo: 25
    Bodovi: 11.381, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao robby14 Pregledaj post
    moze neko stavit taj transformation pack koji zauzima 8mb na rapid?
    neću trošit 28mb kad mogu samo 8
    uploadano! evo LINK

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Tam negdje...
    Mobitel
    Cigla
    Operater
    T-mobajl
    Postova
    266
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao X-FusIOn Pregledaj post
    uploadano! evo LINK
    hvala puno!
    ...reper u duši...
    MOJ BLOG

  3. #3
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    Tu negdje...
    Mobitel
    Sony Ericsson K610i
    Operater
    T-mobile
    Godina
    42
    Postova
    665
    Bodovi
    16.635
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.635, Nivo: 31
    Bodovi: 16.635, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    WindowBlinds se koristi samo za efekt stakla, tj. da vam "prozori" koje otvarate budu staklenog efekta -Aero Glass.

    WindowBlinds koristite samo ako imate dobru graficku karticu koja podržava neki "Pixel Shreader" 2.

    Ja sam isto imao problema s tim, jedino nisam probao ovu zadnju verziju Transformation pack-a.

    Vista Transformation Pack 8 - User Guide


    Zadnji uredio melody : 07-03-2008 u 13:56


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Style Xp teme
    By Compov in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 07-03-2006, 17:29
  2. Novi CRACKIRANI style xp
    By .:SlayeR:. in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 21-05-2005, 20:59
  3. Resetiranje ring style-a
    By EagleONE in forum Općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 18-04-2005, 19:01
  4. style xp probljem
    By flOoKi in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 06-11-2003, 20:29
  5. 'Bar-style' mobitel s kamerom
    By gIK in forum Samsung
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 16-09-2003, 22:03

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove