Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Znao sam, nego kod cure u kuci wlan ima signal di god da jesam. A kod mene ne lovi. Pa pitam dali postoji kakav adapter ili nesto sto sluzi kao point uredaj odnosno sluzi kao pojacivac signala?
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team

  2. #2
    Too old for this Sh**!!! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdriveTagger First Class

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    München
    Mobitel
    S.G.S23Ultra/ G.Note10+
    Operater
    Telemach/Congstar
    Godina
    38
    Postova
    6.863
    Bodovi
    93.768
    Nivo
    74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao microhard Pregledaj post
    Znao sam, nego kod cure u kuci wlan ima signal di god da jesam. A kod mene ne lovi. Pa pitam dali postoji kakav adapter ili nesto sto sluzi kao point uredaj odnosno sluzi kao pojacivac signala?
    ...pa jel oboje imate isti wlan router...
    ..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kako mislis jel imamo obodvoje isti wlan router?!
    nisi me shvatil bas...
    uprincipu na laptopu mi je nesto slabiji signal u prizemlju u kuci, dok na mobitelu wlan ne hvata mi...a htel bi rijesit sve mrtve tocke po kuci znaci da mi svugdje signala u kuci ima...
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team

  4. #4
    Forumaš
    Datum registracije
    Jun 2005
    Postova
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao microhard Pregledaj post
    kako mislis jel imamo obodvoje isti wlan router?!
    nisi me shvatil bas...
    uprincipu na laptopu mi je nesto slabiji signal u prizemlju u kuci, dok na mobitelu wlan ne hvata mi...a htel bi rijesit sve mrtve tocke po kuci znaci da mi svugdje signala u kuci ima...

    POGLEDAJ SVOJ PRVI POST : imam wirrles rotuer u sobi od D-linka, svugdje mi lovi signal na mobitelu, van kuće, po dvori


    Daj se sad jednom odluči što hoćeš i postaviu pravilno pitanje.

  5. #5
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tu nesto sa prvim postom ne sitima, htel sam rec da mi lovi svugdje signal oko kuce, u kuci osim dnevnog boravka mi radi problem, na laptopu imam signal nekakav, i to jadni, a na mobitelu uopce nemogu nac vezu tj.signal, neznam sto se desilo sa prvim postom, sve je prije bilo ok, sad odjenom fali 4 rečenice.
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Dvb-t nema signala!?
    By ijelec4 in forum Aplikacije
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 18-10-2007, 14:24
  2. deljenje wirelles internet konekcije
    By hwk crack in forum Aplikacije
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 10-06-2007, 13:50
  3. Spajanje ipaqa 6340 na wirelles mrezu
    By Trapavi in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 25-02-2007, 22:42
  4. Ometanje signala
    By frish in forum Općenito
    Odgovora: 53
    Posljednji post: 18-02-2006, 00:49
  5. gubitak signala- SE z(v)-800
    By ljacme in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 14-02-2006, 23:43

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove