dao lap na servis i sad idu vidjet dal je hardwarski kvar.
nece reinstaliravat winse jer mi nije potreban Stand by.
dao lap na servis i sad idu vidjet dal je hardwarski kvar.
nece reinstaliravat winse jer mi nije potreban Stand by.
nije rijec u hardwareu, imao isti problem prije 3 tjedna, pokupio si neko sranje (virus) koje ti neda gasit komp.
meni se nije dalo format pa sam pustio par dana (sam gasio) nakon 5 dana mi je sam od sebe touchpad prestao reagirat, zasro sam se da je crko, formatirao i stavio nanovo win i sve radi ko prvi dan.
burek svima a ne samo njima...
Bookmarks