Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sony Ericsson Xperia X1i
    Postova
    821
    Bodovi
    9.734
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.734, Nivo: 23
    Bodovi: 9.734, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    netreba. imam XP PRO SP2. al imam legalne winse tako da moram izgleda placat !


    e, sad opet pitanje: ako ja na stiku imam programe sa virusima, ako ja to spojim u lap. virusi se ne prenose na lap. ili?

  2. #2
    Banned Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    BL
    Mobitel
    .:SGH-E250+1GB:.k320,cx70
    Operater
    M:TEL
    Postova
    830
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao .:Kristijan:. Pregledaj post
    netreba. imam XP PRO SP2. al imam legalne winse tako da moram izgleda placat !


    e, sad opet pitanje: ako ja na stiku imam programe sa virusima, ako ja to spojim u lap. virusi se ne prenose na lap. ili?
    zavisi koji su ako su trojanci onda se sire.imas trojanaca 36 kb i unistiti sve .txt fileove i krene da ti luduje sa pc-em.Ako se vez prenesu napravi detaljan PC Virus&Malware scan i ako ti nadje pobrisi ako se nastavi opet gluposti desavati REINSTALIRAJ WINDOWSE.Nabavi si "nelegalne" windowse sta si se pribijo da placas glupom micro$oftu da wine.I ako kada kupis(i ispadnes debil) ili ako skines ili ako treba odes u cd shop i kupis neki piratsk(mozda cak i Vistu),I budes normalan,i instaliras nastanu opet isti problemi.Napravi ili back up ili narezi ili premejsti na neki drugi hdd i formatiraj kompletan hdd.ako i onda nakon svega toga nastanu sranja nesto je do hardwarea.eh sada mogu se raditi testovi pa da vidis do cega je kvar,ali ti lijepo lap u ruke i put pod noge do servisa reci sta ti se desava plati i dodji za dan dva po lap i svi sretni .


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Windows neda usnimavat filove, sa neta muziku, slike...
    By microhard in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 13-02-2007, 18:49
  2. s25 - neda se upaliti
    By Bero in forum Siemens do X4x
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 22-10-2006, 01:48
  3. Tele2 mi neda
    By DJ argon in forum Tele 2
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 05-02-2006, 12:29
  4. Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-01-2006, 20:12
  5. S45i - neda se vise upalit :(
    By Lejzermaster in forum Siemens do X4x
    Odgovora: 60
    Posljednji post: 05-01-2004, 14:53

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove