mislim, ono, lap. je nov, manje od 4 mjeseca, a nemam vezu na net.
jel moguce da se virusi preko sticka prenesu sa kompa. na lap.?
mislim, ono, lap. je nov, manje od 4 mjeseca, a nemam vezu na net.
jel moguce da se virusi preko sticka prenesu sa kompa. na lap.?
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
Bookmarks