Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sony Ericsson Xperia X1i
    Postova
    821
    Bodovi
    9.734
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.734, Nivo: 23
    Bodovi: 9.734, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    u ostalim playerima je OK.

    moguce da je do virusa? nekužim, kako oni odmah dodju na stick, CD, DVD?

  2. #2
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao .:Kristijan:. Pregledaj post
    u ostalim playerima je OK.

    moguce da je do virusa? nekužim, kako oni odmah dodju na stick, CD, DVD?
    pa kad neko skine neki file koji je zarazen i zeli ga dat nekom- stavi na usb i na usb-u je jos uvijek i taj virus, i kad dodje kod tebe na komp, ti si kopiras zarazeni file i virus se siri
    a za video, jesi instaliro ponovo wmp?
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Windows neda usnimavat filove, sa neta muziku, slike...
    By microhard in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 13-02-2007, 18:49
  2. s25 - neda se upaliti
    By Bero in forum Siemens do X4x
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 22-10-2006, 01:48
  3. Tele2 mi neda
    By DJ argon in forum Tele 2
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 05-02-2006, 12:29
  4. Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-01-2006, 20:12
  5. S45i - neda se vise upalit :(
    By Lejzermaster in forum Siemens do X4x
    Odgovora: 60
    Posljednji post: 05-01-2004, 14:53

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove