e pa to i je problem,jer kak veliš,jeb*š ga kad se telefon izbaci na vrijeme usporkos konkureniciji ok je al ovak sa zakašnjenjem,prvo je to bilo s n95/k850 tko će prije megapixelca a sad i ovo.-..malo žurbe ije problem,mda čini se, sony er. ima novi plan kako zauzet što veći dio trzista jednostavnijim modelima dok k850 iil w950 su poslastice za naj fanove


Odgovori uz citat
Bookmarks