e pa to i je problem,jer kak veliš,jeb*š ga kad se telefon izbaci na vrijeme usporkos konkureniciji ok je al ovak sa zakašnjenjem,prvo je to bilo s n95/k850 tko će prije megapixelca a sad i ovo.-..malo žurbe ije problem,mda čini se, sony er. ima novi plan kako zauzet što veći dio trzista jednostavnijim modelima dok k850 iil w950 su poslastice za naj fanove