= Citat = Izvorno postao alex1 Pregledaj post
Vjerojatno ti sluške imaju samo tri kontakta, a moraju biti četiri!
ne, nego zato jer ne postoji STEREO na v360!

i dajte moderatori malo se uključite u ovu temu i dokažite da nema sterea na v360 zato jer kad admin nekaj veli onda je to
i samo da se zna pitao sam 2 servisera mobitela znači ljudi koji se bave popravcima mobitela stručno i oni kažu da nema sterea!