ne, nego zato jer ne postoji STEREO na v360!![]()
i dajte moderatori malo se uključite u ovu temu i dokažite da nema sterea na v360 zato jer kad admin nekaj veli onda je to![]()
i samo da se zna pitao sam 2 servisera mobitela znači ljudi koji se bave popravcima mobitela stručno i oni kažu da nema sterea!



Odgovori uz citat
Bookmarks