Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 107

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    motorola milestone
    Operater
    Vip
    Postova
    103
    Bodovi
    10.731
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.731, Nivo: 24
    Bodovi: 10.731, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao El Tompa Pregledaj post
    A recimo ako uzmemo zvucnike(od PC sa 3,5mm ulazom)i sa converterom ga sopijimo u 2.5mm za mob,oce funkcionirat??
    Ja sam probao, nece. Nema zvuka.
    povratak motoroli :)

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mali David Pregledaj post
    Ja sam probao, nece. Nema zvuka.
    Naravno da ce funkcionirati ako imas dobar 2,5mm->3,5mm adapter, ja sam doma napravio adapter i meni je radilo i imao sam stereo zvuk

  3. #3
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Slusalice - Radi Samo Na Jednoj

    Pozdrav svima,

    Imam Motorolu v360v i sada sam kupio slusalice"Stereo MP3/MP4 EARPHONE" stavim ih u svoj mobitel i mogu slusati samo na jednoj a an drugoj ne???? moze li mi tko objasniti zasto je to tako i ako se moze napraviti da radi na obadvje???? I(ste te sam stavio i u nokiu i radi na obadvje...... plz help

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mihha Pregledaj post
    Pozdrav svima,

    Imam Motorolu v360v i sada sam kupio slusalice"Stereo MP3/MP4 EARPHONE" stavim ih u svoj mobitel i mogu slusati samo na jednoj a an drugoj ne???? moze li mi tko objasniti zasto je to tako i ako se moze napraviti da radi na obadvje???? I(ste te sam stavio i u nokiu i radi na obadvje...... plz help
    Vjerojatno ti sluške imaju samo tri kontakta, a moraju biti četiri!

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ivanić_Grad
    Mobitel
    MOTO RAZR MAXX
    Operater
    Simpa_sam
    Godina
    35
    Postova
    763
    Bodovi
    12.090
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao alex1 Pregledaj post
    Vjerojatno ti sluške imaju samo tri kontakta, a moraju biti četiri!
    ne, nego zato jer ne postoji STEREO na v360!

    i dajte moderatori malo se uključite u ovu temu i dokažite da nema sterea na v360 zato jer kad admin nekaj veli onda je to
    i samo da se zna pitao sam 2 servisera mobitela znači ljudi koji se bave popravcima mobitela stručno i oni kažu da nema sterea!
    |\/|0T0r0La

  6. #6
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    motorola milestone
    Operater
    Vip
    Postova
    103
    Bodovi
    10.731
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.731, Nivo: 24
    Bodovi: 10.731, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
    ne, nego zato jer ne postoji STEREO na v360!

    i dajte moderatori malo se uključite u ovu temu i dokažite da nema sterea na v360 zato jer kad admin nekaj veli onda je to
    i samo da se zna pitao sam 2 servisera mobitela znači ljudi koji se bave popravcima mobitela stručno i oni kažu da nema sterea!
    Eto, moje imaju stereo, mozda postoji serija koja je proizvedena u kini...
    pa su zaboravili staviti na njih jos jedan kontakt....
    mozda ti je motorola neispravna...
    mozda, mozda, mozda....
    ali moje sigurno imaju stereo, ali i to je mozda greskom, mozda samo moja motorola ima stereo, a sve druge nemaju, mozda je moja neispravna, a druge su ispravne koje nemaju stereo...
    povratak motoroli :)

  7. #7
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
    ne, nego zato jer ne postoji STEREO na v360!

    i dajte moderatori malo se uključite u ovu temu i dokažite da nema sterea na v360 zato jer kad admin nekaj veli onda je to
    i samo da se zna pitao sam 2 servisera mobitela znači ljudi koji se bave popravcima mobitela stručno i oni kažu da nema sterea!
    Neda mi se više raspravljati jel imaju V360 stereo ili ne, ja znam da ja na svojoj imam stereo zvuk.

    mihha jel imaš slušalice sa 3 ili 4 kontakta?

  8. #8
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    motorola milestone
    Operater
    Vip
    Postova
    103
    Bodovi
    10.731
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.731, Nivo: 24
    Bodovi: 10.731, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mihha Pregledaj post
    Pozdrav svima,

    Imam Motorolu v360v i sada sam kupio slusalice"Stereo MP3/MP4 EARPHONE" stavim ih u svoj mobitel i mogu slusati samo na jednoj a an drugoj ne???? moze li mi tko objasniti zasto je to tako i ako se moze napraviti da radi na obadvje???? I(ste te sam stavio i u nokiu i radi na obadvje...... plz help
    raspored pinova za nokiju i motorolu se razlikuju, tako da na jednom mobu imas sve, a na drugom ne.
    i naravno, provjeri da li bananica ima 4 pina.
    povratak motoroli :)


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 15
    Posljednji post: 16-03-2006, 11:19
  2. v360 (SD memory kartica i slučalice)
    By zrino in forum Motorola
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 13-12-2005, 22:54
  3. Pokvarene slušalice
    By .El Nino. in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 25-11-2005, 21:04
  4. Mpx200 stereo slušalice
    By sstrizic in forum Windows Mobile
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 28-10-2005, 03:00
  5. STEREO SLUŠALICE za mpx200
    By klda in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-02-2005, 21:57

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove