Vjerojatno je i do formata zapisa.Koliko znam K800 snima u 3gp format , a ne u mp4 koji se cini dosta kvalitetnijim. Ne vjerujem da se moze puno uciniti da se poboljsa kvaliteta.
Vjerojatno je i do formata zapisa.Koliko znam K800 snima u 3gp format , a ne u mp4 koji se cini dosta kvalitetnijim. Ne vjerujem da se moze puno uciniti da se poboljsa kvaliteta.
http://www.simpledirectoryanalyzer.tk
Besplatni .NET program za analizu bilo kojeg foldera na racunalu.
imao sam c25, c35, m35, c45, c55, m55, ST55 i s65 a sada imam SX1 1GB i SE K800i 1GB
testirao sam (manje od mjesec dana) EF81, SXG75, M65..........
igrao se s EF91 (dva tjedna) i N95 (par dana)..................
Bookmarks