Izvorno postao Vepar i na k850 ce biti samo 320x240,a zasto je to tako,tesko je reci. Ali barem je u 30 fps.
Izvorno postao vladobrad Ali barem je u 30 fps. a nije taj 30fps ništa extra,imao sam ja to na w900 i ok je na mobaću,ali na kompu nije neš..vga od njoke je dosta bolji ...ipak reza caruje...
Pravila foruma
Bookmarks