I ja sam također negdje pročitao da ima QVGA video, i to u 15 fps. Probat ću potražit opet na netu.
EDIT: na ovom linku:
http://developer.sonyericsson.com/si...nespecs-z750wp
otvorite dokument o W960 i na stranici 30 piše.
K850 snima QVGA 30fps, a W960 QVGA 15fps.
PREDATOR
Bookmarks