= Citat = Izvorno postao kljukica_kviki Pregledaj post
valjda će na vrijeme malo bolje napravit tipkovnicu w580i prije nego što izađe na tržište
bio neki dan u importaneu i probao taj mob...

nisam uocio bas nikakav problem sa tipkovnicom, a prije bih izdvojio slajd bez previse "osjecaja" za razliku od samsungovih..