Izvorno postao kljukica_kviki valjda će na vrijeme malo bolje napravit tipkovnicu w580i prije nego što izađe na tržište bio neki dan u importaneu i probao taj mob... nisam uocio bas nikakav problem sa tipkovnicom, a prije bih izdvojio slajd bez previse "osjecaja" za razliku od samsungovih..
Batman: "Planting a timebomb in a local library is a felony."
Pravila foruma
Bookmarks