Pa dobro, kome treba walkman uzeti će w580.

A ja odgađam kupovinu tog moba dok ne uspijem više saznati o toj fakin tipkovnici, snimam ga od prvog dana, a sad se razočarala ..

Nije da inače primjenjujem silu, ali da ograničim pisanje sms-a na minimalno da mi ne pukne tipka, e to bi bilo bed.

Znači većina vas misli da je to zbog primjene sile.. ajd vidjet ćemo još tko će što reći..