ovo tvoje ''alo'' je jos jedan primjer ponasanja moderatora![]()
ovo tvoje ''alo'' je jos jedan primjer ponasanja moderatora![]()
pa i nije primjer, bit će da samo ja to koristim, a bogami i u svakodnevnom izražavanju, kao poštapalicu.
od svega ti si se napalio na tu rječicu, ubuduće ćemo ju auto cenzurirati, kako ju ti shvaćaš kao tešku povredu personalnih emocija.
ajmo se sad vratiti na temu, kako ti nisi tovar, pusti njega, kao autora teme da se uključi u raspravu i odmota neke stvari
Bookmarks