Ja imam kasdu i sve normalno radi od prvog dana,ja sam cuo da su siemensi pravili probleme???
da to su bili oni mali usb, još gori od kasde, a kasdu su pošteno zasrali sa novim frimwareom. nije toliko kriva kasda kao kasda več naš dragi t-com koji naručuje škart robu.
Bookmarks