= Citat = Izvorno postao jonyb Pregledaj post
jedan si od rijetkih kojem radi kak treba, meni od 5 ljudi kojima slažem priključak, barem 2-3 kasde ne rade kak spada...
Ja imam kasdu i sve normalno radi od prvog dana,ja sam cuo da su siemensi pravili probleme???