Izvorno postao jonyb jedan si od rijetkih kojem radi kak treba, meni od 5 ljudi kojima slažem priključak, barem 2-3 kasde ne rade kak spada... Ja imam kasdu i sve normalno radi od prvog dana,ja sam cuo da su siemensi pravili probleme???
Pravila foruma
Bookmarks