= Citat = Izvorno postao Vatrogasac Pregledaj post
ja imam KASDA nekih pola godine i nemam nikakvih problema ( zasad )
jedan si od rijetkih kojem radi kak treba, meni od 5 ljudi kojima slažem priključak, barem 2-3 kasde ne rade kak spada...