Izvorno postao Vatrogasac ja imam KASDA nekih pola godine i nemam nikakvih problema ( zasad ) jedan si od rijetkih kojem radi kak treba, meni od 5 ljudi kojima slažem priključak, barem 2-3 kasde ne rade kak spada...
Pravila foruma
Bookmarks