Meni na screen saveru nudi samo slike koje su bile u mobu ili koje sam ja slikao. Ništa drugo. Na k750 sam imao tu opciju, ali na w850 nisam, a nemam je niti sad!![]()
Gledam kod kolege na K510, on ima tu opciju.
Meni na screen saveru nudi samo slike koje su bile u mobu ili koje sam ja slikao. Ništa drugo. Na k750 sam imao tu opciju, ali na w850 nisam, a nemam je niti sad!![]()
Gledam kod kolege na K510, on ima tu opciju.
SonyEricsson:T10> T28> T230> F500i> J300i> Z520i> K750i> W850i>K550i>W710i>K800i
Da li je ekran velik (fizički) kao i na K750i???
Bookmarks