Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 155

Tema: k550i review

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SonyEricsson K800i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    163
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni na screen saveru nudi samo slike koje su bile u mobu ili koje sam ja slikao. Ništa drugo. Na k750 sam imao tu opciju, ali na w850 nisam, a nemam je niti sad!

    Gledam kod kolege na K510, on ima tu opciju.
    SonyEricsson:T10> T28> T230> F500i> J300i> Z520i> K750i> W850i>K550i>W710i>K800i

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    658
    Bodovi
    15.494
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.494, Nivo: 30
    Bodovi: 15.494, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da li je ekran velik (fizički) kao i na K750i???

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsTagger Second ClassSocial

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire 510
    Operater
    VIP
    Godina
    38
    Postova
    2.163
    Bodovi
    33.654
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.654, Nivo: 44
    Bodovi: 33.654, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao YarisBlue Pregledaj post
    Meni na screen saveru nudi samo slike koje su bile u mobu ili koje sam ja slikao. Ništa drugo. Na k750 sam imao tu opciju, ali na w850 nisam, a nemam je niti sad!

    Gledam kod kolege na K510, on ima tu opciju.
    imaš imaš kad se ugasi svijetlo i kad se zaključa mob stisni jedanput tipku sastrane...

    također možeš povećat sat cijelom širinom u opcijama na desktop zaslonu...
    Seriously?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [E70] Kratki review
    By Moby in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 24-08-2010, 15:37
  2. [6233/6234] review i pitanja/odgovori
    By robee in forum Nokia
    Odgovora: 189
    Posljednji post: 10-12-2007, 16:10
  3. Review sustava za čišćenje prašine sa senzora D-SLR aparata
    By whiteboy in forum SLR digitalni fotoaparati i oprema
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 06-04-2007, 00:03
  4. E61 review
    By marko6630 in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 23-06-2006, 23:20
  5. S65 review i MojMoby
    By 3aTmr in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 22-11-2004, 21:42

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove