Napravio si dobar review, bravo....
Koliko vidim, kamera je vidno losija nego ona na k800 u rezoluciji od 2MP, s obzirom da je cyber-shot, mogli su bolju staviti unutra...
Napravio si dobar review, bravo....
Koliko vidim, kamera je vidno losija nego ona na k800 u rezoluciji od 2MP, s obzirom da je cyber-shot, mogli su bolju staviti unutra...
Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!
Bookmarks