U čemu je caka s tim porukama?
Ja imam TELE2 karticu na Nokiji 6680. Od 5 poruka, 2 prođu odmah dok preostale tri ili nikada ne budu poslane ili ih pošalje za nekih pola sata i neke po dva puta.
Neki dan sam mislio mob puknuti o pod zbog toga.