Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 87

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mora Tele2 još puno žganaca pojesti da po kvaliteti usluge dostigne vodeća dva operatora ...
    Nije ovo za mene ...

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Mobitel
    HTC Tytn II
    Operater
    VIP,T-mobile,TELE2,
    Godina
    46
    Postova
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tele 2 Ha ha ha! Koliko Para toliko i Muzike ,Što bih rekli Bosanci.
    Imao sam jako loših trenutaka s Tele 2 Prepaid karticom,kada sam bio u Roaminugu.Nikad više!!! Tko voli neka izvoli.

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nisam rekao da ne zelim racune...kao sto sam vec napisao...vec sam dobio jedan,ali sa dva mjeseca zakasnjenja...jos prije dobijanja tog racuna,sam dobio opomenu ?!?

    e upravo to vazi za tele2: koliko para toliko muzike!

    nije da bas nista ne valjaju,ali koliko su jeftiniji toliko su i losiji od T-mobilea(za VIP ipak ne bih rekao da je bolji,sa njima se covijek isto zna naci u neobranom grozdju,i mislim da oni jedini ne nude nikakve korisne i povoljne dodatne usluge,kao niti popuste...iako za kvalitet mreze,signala u zadnjih godinu dvije ne mogu nista lose reci).

    znaci kome ne smetaju neki nedostatci,a htijeo bi ustedjeti koju kunu...sa tele2 ce to uspijeti... samo stvarno,moje misljenje je da ne treba uzimati pretplatu,pogoovo se ne vezati na 18 mjeseci...jer na kraju s tim ne dobijemo bas nista.
    eto,neka mi netko dokaze da je drugacije,ako moze.

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran100 Experience Points5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    Lumia 640 LTE
    Operater
    TELE2
    Postova
    202
    Bodovi
    7.502
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao raky_b Pregledaj post
    nije da bas nista ne valjaju,ali koliko su jeftiniji toliko su i losiji od T-mobilea(za VIP ipak ne bih rekao da je bolji,sa njima se covijek isto zna naci u neobranom grozdju,i mislim da oni jedini ne nude nikakve korisne i povoljne dodatne usluge,kao niti popuste...iako za kvalitet mreze,signala u zadnjih godinu dvije ne mogu nista lose reci).
    eto,neka mi netko dokaze da je drugacije,ako moze.
    Hm, ovdje se izlažu mišljenja, a ne dokazi. Tvoja kritika Tele2 je isto tako samo tvoje izlaganje koje ja ne mogu potvrditi jer koristim Tele2 svaki dan i nemam ni približno problema kakvih imaš ti (nisam u VIP-ovom roamingu). Situacija nije savršena, ali sve mi radi normalno.

    Druga stvar, ne znam odakle mišljenje da je T-Mobile kvalitetniji od VIP-a, ja to recimo za Zagreb nikako ne bih mogao potvrditi jer sam tu kod T-Mobile-a uočio slabih točaka. Mogu reći da mi sveukupno trenutno VIP djeluje najkvalitetnije, iako to ima svoju cijenu.

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Operater
    Tele2
    Postova
    239
    Bodovi
    7.064
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Toninjo Pregledaj post
    Druga stvar, ne znam odakle mišljenje da je T-Mobile kvalitetniji od VIP-a, ja to recimo za Zagreb nikako ne bih mogao potvrditi jer sam tu kod T-Mobile-a uočio slabih točaka. Mogu reći da mi sveukupno trenutno VIP djeluje najkvalitetnije, iako to ima svoju cijenu.
    ne bih se slozio da je VIP u ZG-u kvalitetniji, jer na nekoliko lokacija (npr, Cvjetno naselje, i podrucje sjeverno od Vlaske) cesto ima problema sa signalom. Posebno ovo s Cvjetnim naseljem, gdje se godinama nikako i dalje nije rijesio problem.

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Os
    Operater
    T,T,T
    Postova
    180
    Bodovi
    5.659
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.659, Nivo: 17
    Bodovi: 5.659, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ljudi smirite sam malo, lupate gluposti.
    Signal na Tele2 je kao korisnicima VIPa, znači vrlo dobar.
    Pa ko još šalje poruke ako mora reći nešta važno i hitno, a uostalom ima i report da se vidi je li poruka stigla.
    Zajebite te gluposti koliko para toliko i muzike, to većinom prosipa ekipa koja nije ni bila na Tele2.
    Ja ipak gledam da što više pričam za manje novca pa biram jeftinije, a
    ne da imam jedan br. za džabe,a ostale ni ne zovem.
    Prije nego bilo šta potpisujete pročitajte ugovor da ne bude kasnije

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ocigledno je da svatko ima drugacija iskusva... i kao sto toninjo kaze,svatko ima pravo na subjektivno misljenje. moje misljenje o tele2,se stvara pod uticajem situacija i dogadjaja koje ja dozivljavam kao korisnik tog operatera(da ne spominjem koliko puta sam vec zvao SZK i je**** im sve po spisku zbog sumova i lose kvalitete signala pri razgovoru...pa tako sam morao i sinoc) ali ocito u drugim dijelovim HR ljudi nemaju istih problema.
    i u mom mjestu je VIP-ov signal najbolji,jaci od t-comovog...ali kada sam napisao da VIP ne smatram konkurentnim,to je zbog mog osobnog misljenja da za iste pare(cijene) kao t-mobile ne nude nista posebno... ove svabe,privlace korisnike stvarno dobrim mobitelima,i njihovi pretplatnici obicno i produzuju ugovore,bez obzira sto su preskupi u odnosu na tele2... a za vip nisam bas siguran da je tako.
    cak mi se cini(isto iz osobnog iskustva) da puno vise VIP-ovih korisnika prenosi broj na tele2 nego t-mobilovih korinika. znaci da kvaliteta signala ipak nije sve...jest da je i njihova SZK meni najbolja,ali oni nemaju niti takvu ponudu niti usluge(povoljne) koje bi mene zaintrigrilale... sta god naprave,konkurencija vec nudi,povoljnije. a i jos su sami sebi lupili samare sa nekim uslugama(kao sto je npr. homebox)i ponasanjem(npr. dogovorenim duopolom sa t-mobilomova,zatim zavrzlama sa 3p-solutions) tako da su vec na losem glasu. i mislim ako nesto ne poduzmu da bi uskoro mogli ostati samo na poslovnim korisnicima,za koje stvarno nude dobre uvjete.
    ali sve je to subjektivno

  8. #8
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Čim TELE2 krene s MMS odmah ću prenjeti svoj 098 broj na njihovu mrežu i riješiti se T-mobila kojem svaki mjesec dajem 250 kuna.

  9. #9
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Motorola
    Postova
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao raky_b Pregledaj post
    Sad ja 1. put moram popljuvati Tele2.
    do sada sam ih samo hvalio,naravno uzimajuci u obzira samo cijene usluga...

    ali koliko god ih hvalili zbog cijene...moramo priznati da su katastrofalni.
    prvo nam podvaljuju skart uredjaje,koji odmah moraju u servise(zbog problema sa software-om)...zatim los signal...pucanje veze...
    do terora nad korisnicima.
    iskreno danas sam se totalno razocarao. pokusavam nazvati nekoga:"broj koji ste pozvali se ne koristi!" pokusam porukom...ne ide
    a zasto!?
    pojma nemam!
    prepostavljam da je to zbog nepodmirenog racuna...ok,nisam platio pa dobro,ukinit ce mi usluge.
    ali valjda je nakakav red da mi prvo posalju racun koji bih trebao platiti,a ne da ja moram zvati sluzbu za korisnike,pa provjeravati koliko sam im duzan,na koji ziro racun da uplacujem....
    pa ako vec i ne platim,bio bi red barem porukom da me obavjeste da ce mi "ukinuti racun",da znam sta mi se dogadja!

    ali ne,tele2 boli dupe za to.
    sad smo potpisali ugovore na odredjeno vrijeme i nema nam druge nego ih trpjeti...
    pa kad jos cujem(iz 1. ruke) kako se ponasaju prema djelatnicima u Vukovarskoj SZK,stvarno mi bude zao sto su uopce i dosli u HR.
    pa onda tu je kao problem citav niz usluga koji kod njih nisu dostupni(a obecavali su ih)...od MMS-a do roaminga sa nekim zemljama.

    Ne jednom mi se desi da poruku koju posaljem nekome(konkretno na VIP),ta poruka bude dostavljena tek za dan,dva...ili nikada.
    mislim da oni imaju jako puno posla pred sobom ako uopce zele zadrzati i postojeci broj korisnika,da o osvajanju novih i ne govorimo.
    samom nizom cijenom,nece zadrzati korisnike koji zele kvalitetu...
    prenos broja,poslije mog iskustva sa tim nikome ne bi preporucio...
    ako vec zelite isprobati tele2...kupite karticu,nista ne gubite...i vidjet ce te da li je to za vas..da li mozete podnjeti te sve nedostatke ili ne!
    dobro da sam ovo pročitao jer sam si mislio za tu mrežu.

  10. #10
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb-->Zapad
    Mobitel
    iPhone, 8800 SapphireArte
    Operater
    VIP + T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    600
    Bodovi
    14.343
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.343, Nivo: 28
    Bodovi: 14.343, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tele2 u početku je bila bajka, jeftini pozivi, poruke itd itd...obećavali su brda i doline...
    Nakon sad vec godinu i pol koliko su na nasem trzistu, mogu samo reci da su se pokazali ispod mojih ocekivanja.

  11. #11
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao McLaren Pregledaj post
    tele2 u početku je bila bajka, jeftini pozivi, poruke itd itd...obećavali su brda i doline...
    Nakon sad vec godinu i pol koliko su na nasem trzistu, mogu samo reci da su se pokazali ispod mojih ocekivanja.
    I dalje nude jeftine poruke i pozive, čak jeftinije nego na početku, a ako tebi više znači gprs ne znam zašt onda uopće koristiš tele2.

    = Citat = Izvorno postao Megara Pregledaj post
    dobro da sam ovo pročitao jer sam si mislio za tu mrežu.
    Većini ljudi radi sasvim dobro, ja sam na bonovima više od godinu dana i prezadovoljan sam uslugom i cijenama.
    Zadnji uredio Inovator : 06-03-2007 u 21:58

  12. #12
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Godina
    42
    Postova
    1.227
    Bodovi
    25.562
    Nivo
    38
    Bodovi: 25.562, Nivo: 38
    Bodovi: 25.562, Nivo: 38
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nisam procitao sve postove, ali samo cu se nakratko nadovezat da sam prezadovoljan uslugama tele2->doslovno ne pazim koga i koliko zovem (sto nije bilo u slucaju kad sam bio ispocetka korsinik croneta/simpe,a kasnije i vip-a), a racuni su mi sasvim pristojni!

    nadam se samo jos da ce ponudit uskoro one mobitele koji su se spominjali u jednoj temi na ovom forumu!

  13. #13
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zgb-istok
    Mobitel
    U600
    Operater
    vip
    Postova
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa jeftiniji je tomato od tele2 ja kad sam imao tele2 svako malo bez signala pa sam odustao.

  14. #14
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran500 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S-D880
    Operater
    T2-debile T-debile
    Postova
    713
    Bodovi
    11.132
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.132, Nivo: 25
    Bodovi: 11.132, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    činjenica je da papani nemaju nikakvu drugu funkciju osim telefoniranja i smsa, ali cijena im je fakinganbilivbl. ja na pretplati 85lipa.
    račun za veljaču = 295,63 kune ukupno s pdv.
    Specificirano::
    SMS=41 , nepokretne mreže= 01:12:59 (hh,mm,ss) , prema tele2= 01:22:35 hh:mm:ss , prema Tmobile=01:25:19 , prema vip-mreži=00:48:53 hh-mmm-ss.
    prema tome cijena im je nenadjebiva, a meni veza ne puca i dobar mi je signal.
    Pokušaj staviti pristojniji potpis!
    Sljaka!

  15. #15
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    663
    Bodovi
    10.785
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao marin1988 Pregledaj post
    Pa jeftiniji je tomato od tele2 ja kad sam imao tele2 svako malo bez signala pa sam odustao.
    mada sam razocaran sa muckama oko debilnih stvari ...........moram reci da nije istina da nema signala....i nije istina da je tomato jeftiniji....

  16. #16
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao marin1988 Pregledaj post
    Pa jeftiniji je tomato od tele2 ja kad sam imao tele2 svako malo bez signala pa sam odustao.

    Tomato NIJE jeftiniji od Tele2. Tomato obračunska jedinica je 30 sekundi (za razgovore do 30 sekundi), a kod Teleta je 15 sekundi. Tomato ti naplaćuje pozoive prema Službi za korisnike, nema SMS parking, nema roaminga, ima neka dva-tri shit mobitela u ponudi...
    Tomato pozivi: 0,99 kn prema svim mrežama
    Tomato SMS: 0,29 kn

    Tele2 bla bla Vruća tarifa: pozivi 0,99 kn prema svim mrežama
    SMS: 0,29 kn

    Gdje ti vidiš da je Tomato jeftiniji?!

  17. #17
    4umas4life Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2002
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    xperia s
    Operater
    TeleZwei
    Godina
    41
    Postova
    5.049
    Bodovi
    40.660
    Nivo
    49
    Bodovi: 40.660, Nivo: 49
    Bodovi: 40.660, Nivo: 49
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    slazem se s navedenim tvrdnjama; tko nije zadovoljan sa tele2, neka seli na jednu od konkurentnih mreza.
    no drzim da nije u redu od tele2 da se obecavao gprs a onda nista od toga.

    dalje sto se tice tvrdnji o najjeftinijoj mrezi, tu vjerojatno necete naci pobjednika.
    zasto, jer svaki od nas korisnika drugacije tj. prema svojim potrebama koristi usluge razgovora (razlicite cijene ovisno sa koje mreze se zove na neku drugu mrezu) i kako bi svaki individualac sebi napravio sto jeftiniji racun, potrebno je provest istrazivanje cijena te vodjenje statistike vlastitih razgovora.

    ja recimo cesto razgovaram najvise samo sa jednim brojem (curom) a kako tele2 nudi uslugu mukte broja ja prakticki besplatno razgovaram.
    na druge mreze nazivam vrlo malo tako da cak i ako je minuta skuplja od recimo tomata cija je cijena 1kn prema svima, ja sam uvijek u plusu.

    p.s. meni je mjesecni racun 85kn, skoro svaki put. puno puno sms-ova i osrednji broj poziva. (osim mukte)
    tears stream down your face when you lose something you cannot replace...

  18. #18
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran500 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S-D880
    Operater
    T2-debile T-debile
    Postova
    713
    Bodovi
    11.132
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.132, Nivo: 25
    Bodovi: 11.132, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ima li uopšte kakvih službenih najava kad bi papani s tele2 mogli uključiti gprs, mms ili išta drugo.????????
    Pokušaj staviti pristojniji potpis!
    Sljaka!

  19. #19
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    663
    Bodovi
    10.785
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao AutoXpert Pregledaj post
    ima li uopšte kakvih službenih najava kad bi papani s tele2 mogli uključiti gprs, mms ili išta drugo.????????
    pa gprs ces imati kad postave antene...a antene nece postaviti jos dugo po cijeloj hr zbog toga da vide dali im se isplati postavljati ih....mozda kad im bude istekao ugovor o romanigu sa vipom za godinu ipo dana...mozda...

  20. #20
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao flOorKilla Pregledaj post
    slazem se s navedenim tvrdnjama; tko nije zadovoljan sa tele2, neka seli na jednu od konkurentnih mreza....
    Da je po tvome ovaj forum ne bi imao svrhe... topici bi se mogli zvati "Pohvale tele2", "Pohvale T-mobileu" .... kako neki ovdje ne shvaćaju da je najvažniji kritički osvrt na sve što nas okružuje pa tako i na telekomunikacijske usluge i na opreatere koji ih pružaju ...
    Nije ovo za mene ...

  21. #21
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb-->Zapad
    Mobitel
    iPhone, 8800 SapphireArte
    Operater
    VIP + T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    600
    Bodovi
    14.343
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.343, Nivo: 28
    Bodovi: 14.343, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma nema veze gprs..uzevsi u obzir da u vipu za 30kn mjesecno imas poruke po 10lp, nije lose....

  22. #22
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao McLaren Pregledaj post
    ma nema veze gprs..uzevsi u obzir da u vipu za 30kn mjesecno imas poruke po 10lp, nije lose....
    Nije loše, ali se isplati samo ako šalješ svaki mjesec više od 150 poruka. Ja ih tolko pošaljem za jedno 3-4 mjeseca.

    = Citat = Izvorno postao AutoXpert Pregledaj post
    ima li uopšte kakvih službenih najava kad bi papani s tele2 mogli uključiti gprs, mms ili išta drugo.????????
    Ponudit će gprs kada u velikom dijelu hr postave svoje bts-ove. Pošto to ide dosta sporo vjerojatno neće tako skoro. Trebalo bi ove godine ali ko će ga znat.
    Zadnji uredio Inovator : 07-03-2007 u 00:20

  23. #23
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb-->Zapad
    Mobitel
    iPhone, 8800 SapphireArte
    Operater
    VIP + T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    600
    Bodovi
    14.343
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.343, Nivo: 28
    Bodovi: 14.343, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma sve u svemu nije taj tele2 tako isplativ...

  24. #24
    4umas4life Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2002
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    xperia s
    Operater
    TeleZwei
    Godina
    41
    Postova
    5.049
    Bodovi
    40.660
    Nivo
    49
    Bodovi: 40.660, Nivo: 49
    Bodovi: 40.660, Nivo: 49
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao McLaren Pregledaj post
    ma sve u svemu nije taj tele2 tako isplativ...
    opet,
    kako za koga.
    za mene definitivno je.
    tears stream down your face when you lose something you cannot replace...

  25. #25
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    SOTIN/VU
    Mobitel
    SONY ERICSSON W200i
    Operater
    TELE2
    Postova
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao flOorKilla Pregledaj post
    opet,
    kako za koga.
    za mene definitivno je.
    Tako je,ko voli nek izvoli,sad ima tri operatera pa nek bira.Bez konkurancije nema ništa.
    TAMBURAŠ POKRAJ DUNAVA


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. 555 Mobini internet Tele2
    By mateob in forum Tele 2
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 06-02-2007, 11:03
  2. Odgovora: 18
    Posljednji post: 23-06-2006, 11:20
  3. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  4. 150 000 korisnika Tele2
    By pppprrrr in forum Tele 2
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 28-04-2006, 22:05
  5. Odgovora: 48
    Posljednji post: 28-06-2005, 14:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove