Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 87

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao grgohrhb Pregledaj post
    Slao sam sa tele2 poruku za nagradnu igru (cijena poruke 3,66kn) i kaže mi da poruka nije poslana, ja opet probam i opet mi kaže poruka nije poslana.
    Bezveze pogledam na račun i vidim da su mi naplatili 7,32kn kao da sam poslao poruke.
    Zovem SZK i kažu mi da nisu oni naplatili poruke nego taj broj na koji sam slao i da sa tele2 samo za neke nagradne igre mogu slati sms, i da novac neću dobiti nazad iako poruke nisu poslane.
    Katastrofa.
    Da, totalna glupost, meni se isto to dogodilo s coca cola nagradnom igrom. Poruku nemoš poslat, ali lova ode.

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    st
    Mobitel
    ce60 ce81
    Operater
    2Tele2
    Postova
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi Pregledaj post
    Da, totalna glupost, meni se isto to dogodilo s coca cola nagradnom igrom. Poruku nemoš poslat, ali lova ode.
    nema veze, ionako su ti jednake sanse da dobijes..

  3. #3
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi Pregledaj post
    Da, totalna glupost, meni se isto to dogodilo s coca cola nagradnom igrom. Poruku nemoš poslat, ali lova ode.
    Samo da se nadovežem na svoj post. Danas sam ujutro prijavio problem u szk i evo sad su me nazvali i vratili mi iznos za poslane poruke. Čak ni nisam očekivao da će mi vratit lovu pošto čitam tu da su ljudi imali svakakvih problema sa onim dodatnim kunama, ali eto, ipak jesu.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. 555 Mobini internet Tele2
    By mateob in forum Tele 2
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 06-02-2007, 11:03
  2. Odgovora: 18
    Posljednji post: 23-06-2006, 11:20
  3. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  4. 150 000 korisnika Tele2
    By pppprrrr in forum Tele 2
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 28-04-2006, 22:05
  5. Odgovora: 48
    Posljednji post: 28-06-2005, 14:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove