utrka je bila zanimljiva, ali je hrt pretjerao s reklamama.... čovječe svakih petnaestak minuta prokleti vip... vip ovo, vip ono, mislim fucking vip... australija je bila stvarno super, nijedna reklama nije bila ujutro