odbijena zalba McLarena!
http://www.net.hr/sport/page/2007/11/16/0794006.html
http://www.autosport.com/news/report.php/id/63994
Kako u zimskoj pauzi u Formuli 1 ne bi bilo dosadno, pobrinuo se Svjetski motorsportski savez, koji je pozvao momčad Renault na saslušanje zbog optužbi za špijunažu od strane momčadi McLaren.
Zakonodavno tijelo odlučilo je pokrenuti istragu nakon što je McLaren dojavio kako je jedan njihov bivši zaposlenik prilikom prelaska u Renault ponio sa sobom nekoliko CD-a s tehničkim podacima o bolidu. FIA je odmah reagirala i objavila priopćenje u kojem poziva predstavnike Renault F1 Teama na sastanak Svjetskog motorsportskog savjeta u Monacu 6. prosinca.
Momčad Vodafone McLaren Mercedes optužuje ih kako su od rujna 2006. do listopada 2007. bili u nezakonitom posjedu njihovih tajnih dokumenata te sugerira povredu članka 151c Međunarodnog sportskog pravilnika. U tim se dokumentima nalaze tehnički detalji o sustavima za dotok goriva i hlađenje ulja te o mjenjaču, koji su na bolidu McLarena korišteni u sezonama 2006. i 2007.
prenosi auto klub
odbijena zalba McLarena!
http://www.net.hr/sport/page/2007/11/16/0794006.html
http://www.autosport.com/news/report.php/id/63994
Hoćete da prebacim ove nove informacije u temu o sezoni 2008?:
http://www.cafe.mobil.hr/showthread.php?t=49770
Negdje od posta br.332 pa nadalje (reakcije na Kimijevu pobjedu ostaju ovdje, naravno)
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
mislim da ovo ipak pripada u ovu sezonu pa nema potrebe da se prebacuje.
Alonso potpisao za Renault navodno na 3 godine s klauzulom da moze otici pod odredjenim okolnostima.takodjer ima i pisano jamstvo da je u momcadi on prvi vozac.uz njega ce voziti i Nelson Piquet junior.
Alonso ce po sezoni dobiti 35mil.$.
http://www.autosport.com/news/report.php/id/64336
http://www.index.hr/sport/clanak/fer...ra/367697.aspx
Samo nek se frajerček vrne u renault i baš me zanima kaj bu u novoj sezoni napravio, u mercedesu se stalno nekaj bunil i ljutil da mu smeta Lewis, da ovo, da ono.. lol
Imao je najbolji bolid ove sezone skupa sa Hamiltonom i niti jedan od njih nije uspio osvojiti naslov, kaj bu tek u onom ušljivom renaultu napravio..![]()
Zanimljivi će biti vozači Mercedesa, se zna što?![]()
Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!
McLaren jos uvijek trazi drugogo vozaca.špekulira se sa dosta imena:Kovalainen,R.Schumacher,Rosberg( ispao iz kombinacija jer je vec potpisao novi ugovor sa Williamsom do 2010).....
Drugi vozač u McLarenu je Kovalainen...
Evo par linkova:
http://www.formula1.com/news/headlin...7/12/7182.html
http://www.index.hr/sport/clanak/kov...en/368192.aspx
sad bi bilo zanimljivo da u idućoj sezoni Heiki bude bolji od Lewis-a...![]()
BTW: mislim da bi ova tema mogla u "mirovinu"...
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Za očekivati je da će Kovalainen u Merc, ipak je on Finac...![]()
Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!
Kaj mislite? Može li Renault složiti opet pobjednički bolid? Ili je ovo ipak igra jačih i većih momčadi?
**********
EDIT
Da ne podižem temu bezveze, ukrast ću malo mjesta i obavijestiti zalutale da se nastavak komentara na sezonu 2008. nastavlja u sljedećoj temi:
Formula 1 - sezona 2008.
xlr
Zadnji uredio xlr : 08-01-2008 u 00:41
Bookmarks