= Citat = Izvorno postao melody Pregledaj post
Nemam pojma, stavi komp na Hybernate pa mozda neces imat problema.
ne dopada mi se hybernate, to mi je ko neka lame verzija standbya jer treba vise vremena da otide i da se vrati iz hybernate moda