Svaka čast JOKI2 na priznanju. Nisam baš dugo na ovom forumu ali ti si ,čini mi se prvi, koji je priznao da radi za jednog operatera.
PS Ako ti nije problem daj se raspitaj zašto smo čekali skoro mjesec dana da nas izbrišu iz SMS imenika. Za mene je to još uvijek enigma.
Bookmarks