tele2 u početku je bila bajka, jeftini pozivi, poruke itd itd...obećavali su brda i doline...
Nakon sad vec godinu i pol koliko su na nasem trzistu, mogu samo reci da su se pokazali ispod mojih ocekivanja.
tele2 u početku je bila bajka, jeftini pozivi, poruke itd itd...obećavali su brda i doline...
Nakon sad vec godinu i pol koliko su na nasem trzistu, mogu samo reci da su se pokazali ispod mojih ocekivanja.
Zadnji uredio Inovator : 06-03-2007 u 21:58
Bookmarks