= Citat = Izvorno postao raky_b Pregledaj post
nije da bas nista ne valjaju,ali koliko su jeftiniji toliko su i losiji od T-mobilea(za VIP ipak ne bih rekao da je bolji,sa njima se covijek isto zna naci u neobranom grozdju,i mislim da oni jedini ne nude nikakve korisne i povoljne dodatne usluge,kao niti popuste...iako za kvalitet mreze,signala u zadnjih godinu dvije ne mogu nista lose reci).
eto,neka mi netko dokaze da je drugacije,ako moze.
Hm, ovdje se izlažu mišljenja, a ne dokazi. Tvoja kritika Tele2 je isto tako samo tvoje izlaganje koje ja ne mogu potvrditi jer koristim Tele2 svaki dan i nemam ni približno problema kakvih imaš ti (nisam u VIP-ovom roamingu). Situacija nije savršena, ali sve mi radi normalno.

Druga stvar, ne znam odakle mišljenje da je T-Mobile kvalitetniji od VIP-a, ja to recimo za Zagreb nikako ne bih mogao potvrditi jer sam tu kod T-Mobile-a uočio slabih točaka. Mogu reći da mi sveukupno trenutno VIP djeluje najkvalitetnije, iako to ima svoju cijenu.