Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Ljudi smirite se! Covjek vam u biti zeli objasniti da tele2 razvija svoju mrezu i da ce u dogledno vrijeme, kada postavi dovoljno antena za kakav takav signal, ukinuti suradnju s vipom. Nebitno da li ce to biti za 3 mjeseca ili godinu i 3 mjeseca. Ali mora vam biti jasno da signal nece biti dobar kao na t-mobileu ili vipu jer je tele2 ipak alternativni mobilni operater. E! Tj. kolko para toliko i muzike!
    A ti Vlado zzzzzz, nemoj se odmah zestit. Pa nisi mulac od 15 godina, ili mozda ipak.....?!

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao njoki Pregledaj post
    Ljudi smirite se! Covjek vam u biti zeli objasniti da tele2 razvija svoju mrezu i da ce u dogledno vrijeme, kada postavi dovoljno antena za kakav takav signal, ukinuti suradnju s vipom. Nebitno da li ce to biti za 3 mjeseca ili godinu i 3 mjeseca. Ali mora vam biti jasno da signal nece biti dobar kao na t-mobileu ili vipu jer je tele2 ipak alternativni mobilni operater. E! Tj. kolko para toliko i muzike!
    A ti Vlado zzzzzz, nemoj se odmah zestit. Pa nisi mulac od 15 godina, ili mozda ipak.....?!
    Sad ti otkrivaš toplu vodu, jasno je da će tele2 kad tad ukinuti suradnju s vipom, ali će je ukinuti samo na onim područjima gdje imaju dobar signal. Ako recimo za 3 godine ne pokriju cijelu hr (a neće jer je to teško) vip će vjerojatno radit samo na mjestima gdje nema tele2, uglavnom slabo naseljenim područjima. Nije tele2 u interesu da korisnici ostanu bez signala.


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove