Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A tko kaže da vlado z nije djelatnik T-mobilea ili VIP, pa se čovjek odlučio poigrati nama mobitel freakovima?!?

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mateob Pregledaj post
    A tko kaže da vlado z nije djelatnik T-mobilea ili VIP, pa se čovjek odlučio poigrati nama mobitel freakovima?!?
    Nije bitno dal je radnik ili nije, dal je informacija laž ili istina. Svatko normalan može pretpostaviti da tele2 neće ugasiti roaming na području gdje nema svojeg signala.

  3. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Ljudi smirite se! Covjek vam u biti zeli objasniti da tele2 razvija svoju mrezu i da ce u dogledno vrijeme, kada postavi dovoljno antena za kakav takav signal, ukinuti suradnju s vipom. Nebitno da li ce to biti za 3 mjeseca ili godinu i 3 mjeseca. Ali mora vam biti jasno da signal nece biti dobar kao na t-mobileu ili vipu jer je tele2 ipak alternativni mobilni operater. E! Tj. kolko para toliko i muzike!
    A ti Vlado zzzzzz, nemoj se odmah zestit. Pa nisi mulac od 15 godina, ili mozda ipak.....?!

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao njoki Pregledaj post
    Ljudi smirite se! Covjek vam u biti zeli objasniti da tele2 razvija svoju mrezu i da ce u dogledno vrijeme, kada postavi dovoljno antena za kakav takav signal, ukinuti suradnju s vipom. Nebitno da li ce to biti za 3 mjeseca ili godinu i 3 mjeseca. Ali mora vam biti jasno da signal nece biti dobar kao na t-mobileu ili vipu jer je tele2 ipak alternativni mobilni operater. E! Tj. kolko para toliko i muzike!
    A ti Vlado zzzzzz, nemoj se odmah zestit. Pa nisi mulac od 15 godina, ili mozda ipak.....?!
    Sad ti otkrivaš toplu vodu, jasno je da će tele2 kad tad ukinuti suradnju s vipom, ali će je ukinuti samo na onim područjima gdje imaju dobar signal. Ako recimo za 3 godine ne pokriju cijelu hr (a neće jer je to teško) vip će vjerojatno radit samo na mjestima gdje nema tele2, uglavnom slabo naseljenim područjima. Nije tele2 u interesu da korisnici ostanu bez signala.

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran100 Experience Points5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    Lumia 640 LTE
    Operater
    TELE2
    Postova
    202
    Bodovi
    7.502
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Malo sutra će za tri mjeseca ukinuti nacionalni roaming. To se može dogoditi jedino na mjestima gdje su razvili zadovoljavajuću pokrivenost, ali nikako u Hrvatskoj u globalu. Stvarno ne znam odakle ljudi dolaze s ovakvim dezinformacijama.

    E da, i ja sam čuo da T-Mobile gasi odašiljače u Međimurju...

  6. #6
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Fiume :-)
    Mobitel
    SE C 905
    Operater
    T (ele2, mobile)
    Postova
    75
    Bodovi
    5.198
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.198, Nivo: 17
    Bodovi: 5.198, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mateob Pregledaj post
    A tko kaže da vlado z nije djelatnik T-mobilea ili VIP, pa se čovjek odlučio poigrati nama mobitel freakovima?!?
    Izgleda da su na ovom forumu sve sami djelatnici mobilnih operatora. Očito ne pratiš dovoljno forum. Radi tvog dodatnog informiranja pogledaj malo temu Tele2 SMS imenik i moje postove, pa ti nadam se, neću morat još i dodatno crtat.

  7. #7
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Mobitel
    SE-S700
    Operater
    TELE2
    Postova
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Arrow

    vlado z...........čuj prema broju postova samo ti nemoj nikome govoriti da "očito ne prati dovoljno forum",a i ne moraš se odmah uvrijediti,pa čovjek je samo iznio
    svoje mišljenje.
    Mateob je shvatio tvoj prvi post (kao i ja) presarkastično (provjerite dali imate signala....da nebi ostali bez njega....) prema korisnicima Tele2 mreže što
    najčešće plasiraju upravo djelatnici T-mobila i VIP-a.


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove