= Citat = Izvorno postao doggy Pregledaj post
Moze li mi netko pojasniti sto znaci da je na mobitelu browser HTML?? Znaci li to da cu ipak moci na internet pregledavat forum i slicno ili??
Trebalo bi znaciti upravo to... U svakom slucaju BB podnosi java aplete, pa stavi Operu na njega i uzivaj... mozda je vec ima, I dunno... ali ajd...