Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    QTEK9100,Vario2
    Operater
    VIP,T-mobile
    Postova
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ali po tome ispada da je mobitel loš, a kad gledam ostale(tipa samsung) ima hrpu novih modela,ultra tankih iu sto ja znam koji zapravo nemaju nista, i za mene su obicne krame koje ljudi kupuju zbog izgleda i neceg drugog. Bas sam danas bio u vipu pogledati mobitel i jako mi se svidio, a gledajuci druge cijene mislim da dati 2000kn za ovaj telefon nije puno ako gledam recimo samsung D900 i slicne.

    Jedno pitanje jos, zna li netko da li mobitel podrzava 2gb karticu?

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Mobitel
    SE P1i, iPhone 3G
    Postova
    1.600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao doggy Pregledaj post
    Ali po tome ispada da je mobitel loš, a kad gledam ostale(tipa samsung) ima hrpu novih modela,ultra tankih iu sto ja znam koji zapravo nemaju nista
    Ma nisam mislio da je mob loš.
    U odnosu na ostale dummy mobitele je odličan.
    Ali velim...ima mnooogo boljih rješenja umjesto njega.

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    E71
    Operater
    TELE2
    Postova
    220
    Bodovi
    6.127
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.127, Nivo: 18
    Bodovi: 6.127, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mob ja namijenjen laksem pristupu e-mailu i kao takav za to opravdava cijenu, ali ako ces ga koristiti samo za poruke i sms onda ti takav mob ne treba jer ne prusa nista posebno, a za te pare kupi jaci mob, sa boljom kamerom itd... a i tipkovnica nije za svakoga


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove