Moze li mi netko pojasniti sto znaci da je na mobitelu browser HTML?? Znaci li to da cu ipak moci na internet pregledavat forum i slicno ili??
EDIT: Da li na BB mogu koristiti Vipovu podatkovnu tarifu za surfanje netom preko EDGE mreze?
Moze li mi netko pojasniti sto znaci da je na mobitelu browser HTML?? Znaci li to da cu ipak moci na internet pregledavat forum i slicno ili??
EDIT: Da li na BB mogu koristiti Vipovu podatkovnu tarifu za surfanje netom preko EDGE mreze?
Zadnji uredio doggy : 12-01-2007 u 00:13
Bookmarks