Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E, kako je to nekada bilo, prije 16 godina... Oriđiđi 3310... Znam da je bio listopad i da sam hodočastio baš u Mobis u Heinzelovu. Skupilo se nešto novaca za tadašnjega studenta i student odmah na najjaču pilu (tada je to bila friško izišla Nokia 6210, kameleon sive boje). Sam prodavač je imao 3310 u ruci kada je zvao, valjda magazin da mi donesu novu Nokiju. Znam da mi se tada baš nije pretjerano svidjela (modeli iz 3xxx serije naspram preozbiljne 6xxx serije).
    Evo, danas imamo već drugu reinkarnaciju 3310 dok za 6210 će neki posegnuti za Google tražilicom
    Hoću kazati da mi je nekako uvijek bolje došlo kupovina uživo. Ovako, preko weba... ne vjerujem niti renomiranim firmama koje svoje oglase stavljaju na net. Uvijek ti mogu poslati "onaj" felerični model i to s jamstvom pa se pati poslije.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  2. #2
    Svježe registriran Postignuća:
    3 months registered250 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    LG Spirit 4G LTE
    Operater
    Simpa
    Postova
    8
    Bodovi
    327
    Nivo
    3
    Bodovi: 327, Nivo: 3
    Bodovi: 327, Nivo: 3
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Moby Pregledaj post
    E, kako je to nekada bilo, prije 16 godina... Oriđiđi 3310... Znam da je bio listopad i da sam hodočastio baš u Mobis u Heinzelovu. Skupilo se nešto novaca za tadašnjega studenta i student odmah na najjaču pilu (tada je to bila friško izišla Nokia 6210, kameleon sive boje). Sam prodavač je imao 3310 u ruci kada je zvao, valjda magazin da mi donesu novu Nokiju. Znam da mi se tada baš nije pretjerano svidjela (modeli iz 3xxx serije naspram preozbiljne 6xxx serije).
    Evo, danas imamo već drugu reinkarnaciju 3310 dok za 6210 će neki posegnuti za Google tražilicom
    Hoću kazati da mi je nekako uvijek bolje došlo kupovina uživo. Ovako, preko weba... ne vjerujem niti renomiranim firmama koje svoje oglase stavljaju na net. Uvijek ti mogu poslati "onaj" felerični model i to s jamstvom pa se pati poslije.
    Ma mogao sam je vratiti, ali mi se nije dalo ispunjavat onaj obrazac. Što se tiče Conrada, nekad davno, davno kada je bio samo u Njemačkoj, naručivao sam od njih dosta toga, a susjed kao vozač autobusa mi je to nosio. Većinom elektronske komponente i male stvari. Onda su se počeli širiti po EU i prodavat svašta. Pa su se pojavili u RH tamo u Gornjem Vrapču u nekoj kući, sa cijenama barem 70% većim nego u Njemačkoj. Sada mi sve više sliče na Ebay, Alliexprss i sl. Sve manja kvaliteta, na pitanja većinom dobiš nestručne odgovore. Drugim rječima, nemaju pojma. I ono najbitnije Hrvatsku pokriva Slovenija. Conrad Hrvatska je ustvari Conrad Slovenija. Ne znam da li još uvijek sada ne znam na kojoj to radio stanici (mislim Sljeme) imaju "stručne" savjete, pa sam se koji put nasmijao. Uglavnom od Conrada neću više naručivat ništa.
    Zadnji uredio Agram : 26-11-2017 u 19:41


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Nokia 3310 - sigurnosni kod
    By Tulko in forum Nokia
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 17-03-2007, 11:33
  2. nokia 3310
    By Antonio123 in forum Nokia
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-09-2006, 02:28
  3. Nokia 3310
    By leo4 in forum Nokia
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 21-11-2004, 22:12
  4. Nokia 3310
    By fantom in forum Nokia
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 08-12-2002, 14:43

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove