E, kako je to nekada bilo, prije 16 godina... Oriđiđi 3310... Znam da je bio listopad i da sam hodočastio baš u Mobis u Heinzelovu. Skupilo se nešto novaca za tadašnjega studenta i student odmah na najjaču pilu (tada je to bila friško izišla Nokia 6210, kameleon sive boje). Sam prodavač je imao 3310 u ruci kada je zvao, valjda magazin da mi donesu novu Nokiju. Znam da mi se tada baš nije pretjerano svidjela (modeli iz 3xxx serije naspram preozbiljne 6xxx serije).
Evo, danas imamo već drugu reinkarnaciju 3310 dok za 6210 će neki posegnuti za Google tražilicom
Hoću kazati da mi je nekako uvijek bolje došlo kupovina uživo. Ovako, preko weba... ne vjerujem niti renomiranim firmama koje svoje oglase stavljaju na net. Uvijek ti mogu poslati "onaj" felerični model i to s jamstvom pa se pati poslije.



Odgovori uz citat

Bookmarks